Kategorie produktów

Mumio-Shilajit

Mumio-Shilajit

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 2

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Mumio-Shilajit

Mumio-Shilajit to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności polecany jest dla osób, które pragną zadbać o prawidłową mineralizację kości i zębów.

Produkt ten dedykowany jest dla osób starszych, aktywnych fizycznie oraz osób w czasie rekonwalescencji.

W składzie suplementu diety Mumio-Shilajit znajduje się wyciąg z mumio (shilajit) w proszku - substancja wykorzystywana już w medycynie starożytnych Greków. Jest to składnik o właściwościach wzmacniających ogólne zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie organizmu. 

Ekstrakt z mumio shilajit wspomaga naturalną odporność organizmu, a także wpływa korzystnie na utrzymanie zdrowych kości i mocnych stawów w każdym wieku. 

Skład

W składzie kapsułek Mumio-Shilajit znajdują się następujące substancje:

mumio (shilajit) w proszku - wyciąg, żelatyna (składnik otoczki kapsułki), maltodekstryna, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych).

Zalecane spożycie:

Suplement diety Mumio-Shilajit jest przeznaczony do stosowania doustnego. Kapsułki należy popijać obficie wodą. 

Zalecana dzienna porcja do przyjęcia to 1-2 kapsułki.

1 kapsułka zawiera: Mumio (shilajit) wyciąg 200 mg (w tym nie mniej niż 40 mg kwasu fulwowego).

Nie należy przekraczać wskazanej dziennej porcji preparatu do przyjęcia. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania produktu Mumio-Shilajit jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej, chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Suplement diety jest przeznaczony dla osób dorosłych. Produkt nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Urozmaicona dieta i prowadzenie aktywnego stylu życia stanowią podstawę prawidłowego funkcjonowania organizmu. 

Suplementu diety nie należy stosować po upływie terminu ważności. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Henryka 2020-01-23 18:28

trochę popada i momentalnie czuję ucisk w rękach i nogach. niezbędny wtedy jest niezawodny środek.

Aga 2018-08-22 23:49

Biorę Mumio-Shilajit dlatego, że czytałam, że bardzo dobrze wpływa na kondycję kości, a dla mnie to pożądane działanie i oczekiwany efekt. Mam nadzieję, że pomoże mi także wesprzeć zęby ;)

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.