Kategorie produktów

Naproxen Aflofarm

Naproxen Aflofarm

4.64 Bardzo dobry

ilość opinii: 11

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Naproxen Aflofarm

Naproxen Aflofarm to lek dostępny w postaci tabletek. Substancją czynną jest naproxen (pochodna kwasu propionowego), który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Preparat wykazuje działanie przeciwgorączkowe, przeciwbólowe oraz przeciwzapalne.

Naproxen Aflofarm w szczególności rekomendowany jest dla osób, które borykają się z bólem różnego pochodzenia i o nasileniu łagodnym do umiarkowanego. Z tego też powodu stosuje się go w takich dolegliwościach jak ból mięśni, np. z powodów urazów: stłuczeń, skręceń.

Lek Naproxen Aflofarm stosuje się też przy reumatoidalnym zapaleniu stawów, młodzieńczym reumatoidalnym zapaleniu stawów, zesztywniającym zapaleniu stawów kręgosłupa. Przeznaczony jest też dla kobiet, które borykają się z bolesnymi miesiączkami.

Skład

W składzie tabletek Naproxen Aflofarm znajdują się następujące substancje:

- substancją czynną leku jest naproksen.
1 tabletka zawiera 200 mg naproksenu.
- pozostałe składniki: laktoza jednowodna, skrobia kukurydziana, magnezu stearynian, powidon, krzemionka koloidalna bezwodna, sodu laurylosiarczan, żółcień pomarańczowa (E 110).

Dawkowanie:

Lek Naproxen Aflofarm należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: lek Naproxen Aflofarm należy stosować doustnie. Tabletkę należy popić dużą ilością wody.

Zalecane dawkowanie produktu w ciągu doby: doraźnie w walce z bólem należy przyjmować 2 tabletki. W razie konieczności 1 tabletkę w odstępie co 60 do 8 godzin. Dawka dobowa to 3 tabletki (600 mg). 

 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik produktu leczniczego Naproxen Aflofarm. Nie stosować u młodzieży poniżej 16. roku życia. Nie należy stosować leku w okresie ciąży i karmienia piersią.

Produkt leczniczy Naproxen Aflofarm należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności wskazany na etykiecie produktu. Lek może wpływać na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-06-03 13:03

sprawę leków przeciwbólowych traktuję naprawdę zdroworozsądkowo. Brak tutaj miejsca na kompromisy ponieważ nietrudno zaszkodzić swojemu zdrowiu.

Opinia użytkownika 2020-03-28 18:04

Nie znoszę migreny dlatego obowiązkowo trzymam zapas leków w domu.

Dagna 2018-12-05 20:22

Na powracające migreny największą skuteczność ma wyłącznie Naproxen Aflofarm .

Mirosław 2017-12-01 13:58

Dla mnie jak znalazł. Lek wykazuje działanie takie jak w opisie, bez zbędnego naciągania i lania wody. Ja stosuję w przypadku bólu pleców , szczególnie po pracy.

Opinia użytkownika 2017-08-09 12:00

Okropny ból w plecach jest chyba jedynym z bólów jaki mnie prześladuje Na szczęście istnieje Naproxen Aflofarm :-) Lubię, bo zawsze można na niego liczyć!

Lilla 2017-05-04 12:38

Wyłącznie Naproxen Aflofarm to specyfik , który pomaga na migrenę! Pozostałe wyroby nie sprawdzają się na mój ból! Zalecam nic prócz tego!

Radomił 2017-04-28 13:22

Siniaki i potłucznia mogą przysporzyć sporo bólu ! Dlatego ważna jest jak najszybsza decyzja co robić. Przykładowo ja stosuję Naproxen Aflofarm w razie draki!

Bolesława 2016-10-16 21:52

Na dworze nieciekawie, szaro i deszczowo... Ledwo chodzę po dworze. Brak ciepła! Taki czas sprzyja ciągłym choróbskom! Mnie już coś złapało! Przyjęłam Naproxen Aflofarm . Mam nadzieję, że ten preparat wygra z zarazkami. Najważniejsze, żeby zwalczył gorączkę!

piotr 2016-04-04 16:10

dobry produkt w dobrej cenie..

robert 2016-03-17 16:04

bardzo dobry!dobrze sprawdza sie przy bolach stawow...

Opinia użytkownika 2015-07-25 00:23

Naproxen Aflofarm jest best of the best! Na bóle kobiece! Polecam, ten wyrób bo zawsze daje radę!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.