Kategorie produktów

Niko-Lek (Niccorex) Lemon

Niko-Lek (Niccorex) Lemon

3.83 Dobry

ilość opinii: 12

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Niko-Lek (Niccorex) Lemon

Niko-Lek (Niccorex) Lemon to produkt leczniczy w postaci gum do żucia, pomagający w rzuceniu palenia. Nikotyna zawarta w preparacie pomaga w łagodzeniu objawów odstawienia palenia tytoniu oraz zmniejsza głód nikotynowy u osób dążących do całkowitego wyjścia z uzależnienia od nikotyny. Niko-Lek (Niccorex) Lemon przeznaczona jest dla dorosłych palaczy.
 

Skład

Składniki gum Niko-Lek (Niccorex) Lemon są następujące:

- substancją czynną produktu jest nikotyna. 1 guma do żucia zawiera 4 mg nikotyny (w postaci 26,5 mg nikotyny z kationitem).

- pozostałe składniki to: rdzeń gumy: podłoże gumy (zawiera butylohydroksytoluen [E321]), ksylitol, wapnia węglan, sodu węglan bezwodny, aromat mięty pieprzowej, aromat Coolmix, Lewomentol, acesulfam potasowy, sukralozę; otoczkę gumy– maltitol (E965), maltitol ciekły, aromat cytrynowy, tytanu dwutlenek (E171), Lewomentol, sukraloza. 

 

Dawkowanie:

Przyjmowanie produktu leczniczego Niko-Lek (Niccorex) Lemon powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu. Produkt Niko-Lek (Niccorex) Lemon 4 mg jest przeznaczony dla osób, które palą 20 lub więcej papierosów dziennie lub osób, które wcześniej nie zdołały rzucić palenia stosując gumę leczniczą zawierającej 2 mg nikotyny.

Zalecana ilość do przyjęcia w ciągu dnia:
- początkowo należy przyjmować 4 mg nikotyny (1 gumę leczniczą) co 1-2 godziny.  Z reguły wystarczająca dawka to 32-48 mg nikotyny (8-12 gum leczniczych) dziennie. Nie zażywać więcej niż 64 mg nikotyny (16 leczniczych gum leczniczych) na dobę.
- stosowanie gumy w celu ograniczenia palenia: nie przyjmować więcej niż 48 mg nikotyny (12 leczniczych gum do żucia) na dobę.

Rzucenie palenia tytoniu: czas leczenia zwykle wynosi 3 miesiące. Po upływie tego czasu należy stopniowo zmniejszać liczbę gum. Należy zaprzestać leczenia, gdy dzienna dawka zmniejszy się do 4-8 mg nikotyny (1-2 gum leczniczych) na dobę. Gumę należy zażywać, gdy pojawi się chęć zapalenia papierosa.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Niko-Lek (Niccorex) Lemon.

Niko-Lek (Niccorex) Lemon należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić przed wilgocią. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Dorota 2019-12-25 13:03

mocno wierzę , że w końcu uda mi się na stałe rzucić palenie papierosów... lekarstwo już znalazłam jeszcze tylko potrzebna wytrwałość...

Marzanna 2018-04-27 12:02

Postanowiłam, że w tym roku rzucę palenie i wszystko, co z nim związane. Szczerze, to trochę się boję, jak to będzie, ale pomaga mi Niko-Lek (Niccorex) Lemon . Ten preparat stosowało kilku bliskich znajomych. Dzięki niemu można pożegnać się z papierosami.

Amadea 2017-07-20 12:40

Rzucanie palenia jest trudnym wyzwaniem. Wie o tym każda osoba, która próbowała. Ja po dwóch dekadach palenia również postanowiłam porzucić nałóg. Nie jest to proste zadanie. Nikt jednak nie mówił, że będzie. Pomaga mi Niko-Lek (Niccorex) Lemon . Powoli efekty są coraz bardziej widoczne.

Paweł 2017-05-16 10:41

I to jest właśnie ta lepsza wersja o której pisałem przy okazji Niko Lek Mint!

Jeremiasz 2017-02-19 18:39

Kolejny raz rzucam palenie. Niko-Lek (Niccorex) Lemon na pewno w tym nie pomaga:/ Dajcie przykład czegoś, co faktycznie działa!!!

Eustachy 2016-10-26 18:58

Nie pamiętam, od kiedy palę papierosy. Aktualnie w oim życiu przechodzę apogeum. Jak to? Postanowiłem zrobić sobie prezent i dążę do tego, by rzucić fajki. Zdaję sobie sprawę, że czeka mnie dużo pracy... Zakupiłem już Niko-Lek (Niccorex) Lemon . Środek ten ma mnie wesprzec w nikotynowej terapii.

Aaron 2016-08-05 17:39

Niko-Lek (Niccorex) Lemon jest produktem który pomoże Ci wygrać z nałogiem. Myślę że naprawdę działa.

Opinia użytkownika 2016-03-23 14:04

działa!nie mamy ochoty na palenie, a przy tym mają przystępną cenę.polecam!

Ciech 2016-02-19 16:02

Spełniają swoją rolę, zastępują papierosy.Polecam

Zdzisław 2015-09-11 14:20

Dobrze smakują te gumy, ale mi nie pomogły na rzucenie palenia. Miałem po nich sraczkę jak za dużo jedno dnia zużyłem. Może komuś pomogły, ale lepiej sobie kupić żelki przynajmniej są smaczniejsze i nie trzeba po nich do kibla latać

Opinia użytkownika 2015-06-05 22:23

Nieciekawa sprawa z tym nikotynowym głodem :/ Zaczynam już kolejny raz i wierzę w to , że przy tym podejściu to już na zawsze ! Kupiłem Niko-Lek (Niccorex) Lemon wydaje się obiecująco... Co wy na to?

Opinia użytkownika 2015-02-07 19:59

To jakaś kpina! Zakupiłam Niko-Lek (Niccorex) Lemon i kompletnie nie zauważyłam różnicy! Rzucanie palenia miało się udac dzięki Niko-Lek (Niccorex) Lemon ale nie zdało to egzaminu. Totalnie nie polecam.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.