Kategorie produktów

Nicorette Freshmint Gum 4mg

Nicorette Freshmint Gum 4mg

3.55 Dobry

ilość opinii: 20

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Nicorette Freshmint Gum 4mg

Nicorette Freshmint Gum 4mg to lek w postaci gum, który ma wspomaga osoby chcące skutecznie rzucić palenie papierosów

Produkt Nicorette Freshmint Gum 4mg jest wskazany w leczeniu uzależnienia od wyrobów tytoniowych u osób zdecydowanych na rzucenie nałogu, poprzez zmniejszenie głodu nikotynowego oraz objawów odstawiennych.

 Za pomocą gumy do żucia Nicorette FreshMint Gum 4mg można zapobiec lub osłabić dolegliwości spowodowane odstawieniem nikotyny, takie jak: drażliwość, niepokój, zaburzenia nastroju, zawroty i bóle głowy dzięki dostarczaniu do organizmu w krótkim okresie niewielkich dawek nikotyny.

Skład

Składniki leku Nicorette Freshmint Gum 4mg to: 


Substancja czynna: 20 mg nikotyny z kationitem, co odpowiada 4 mg nikotyny.

Skład rdzenia: podłoże gumy do żucia, ksylitol, żółcień chinolinowa, węglan sodu bezwodny, acesulfam potasu, magnezu tlenek, olejek miętowy, lewomentol.

Skład otoczki: ksylitol, olejek miętowy, guma arabska, tytanu dwutlenek, żółcień chinolinowa, wosk Carnauba.

Guma do żucia Nicorette FreshMint Gum nie zawiera cukru (sacharozy) ani składników pochodzenia zwierzęcego.

Dawkowanie:

Dawkowanie leku Nicorette Freshmint Gum 4mg powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu. Dawka leku powinna zostać ustalona indywidualnie w zależności od stopnia uzależnienia od nikotyny.

Najczęściej stosuje się 8-12 gum o odpowiedniej zawartości nikotyny na dobę. Osoby palące o wysokim stopniu uzależnienia powinny rozpocząć leczenie od dawki 4 mg.

Nie należy stosować więcej niż 24 gumy na dobę. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Nicorette Freshmint Gum 4mg.

Przechowuj lek w temperaturze pokojowej w suchym miejscu.

Lek Nicorette Freshmint Gum 4mg należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Paula 2020-01-18 11:27

mocno wierzę że tym razem zdołam na zawsze porzucić palenie. lekarstwo już kupiłam jeszcze tylko potrzebna wytrwałość...

smok 2019-09-22 11:17

Mi bardzo się podoba działanie tych gum. Po pierwsze aby były skuteczne należy żyć je wedle zalecenia producenta! To jest klucz do sukcesu - bo to nie jest zwykła guma miętowa. Pomimo że producent określił uwalnianie nikotyny na 30 minut - mi ta guma dostarcza uczucia nasycenia nikotyną przez niemal godzinę. Należy ją rozgryźć i wsadzić między dziąsło a wargę i tak trzymać aż do ustąpienia "mrowienia" po czym można przeżyć dwukrotnie i czynność powtarzać aż do całkowitego braku uczucia mrowienia. Dopiero potem można się pobawić w przeżuwanie jak zwykłą gumę - ale nerwowe przeżuwanie nie ma żadnego sensu. Zaobserwowałem poboczny efekt żucia - bo po 5 dniach znacząco zniknęły przebarwienia z zębów - a o tym nikt nie informował nawet sam producent - to na wielki plus. Guma w połączeniu ze sprayem dają pożądany rezultat - należy uważnie stosować się do zaleceń producenta a nie wymyślać coś na własną rękę. ja na przykład rano strzelam sobie spreya bo strasznie ssie, ale po śniadaniu wskakuję na gumy - bo nie podoba mi się niemiły wpływ kwasu solnego na śluzówkę jamy ustnej przy dłuższym stosowaniu w ciągu dnia. Co najciekawsze - mimo dużego stężenia nikotyny jaki osiągam codziennie w nocy zaczęły mnie męczyć straszne nocne poty - i zaczynam się zastanawiać czy to organizm domaga się nikotyny? czy może raczej oczyszcza się z pestycydów zawartych w tytoniu papierosowym i substancji smolistych. Tego - przyznam się nie spodziewałem. Na mnie działa w każdym razie. Za mną 4 doby bezwzględnej abstynencji a żuję dopiero 33 gumę i zużyłem może ze 30 psiknięć spreya. To naprawdę działa - mimo że mieszkam z palaczami i mam ciągły dostęp do papierosów - ale całe szczęście moja część mieszkania jest absolutnie wolna od biernego palenia. Może po prostu mam silniejszą psychikę od innych niezadowolonych z działania tych produktów? Nie wiem. Paliłem 18 lat z przerwami od 13 roku życiu. Więc nałóg mam we krwi - wyssany z mlekiem matki a jednak daje się wytrzymać. Zakup uważam za udany - gdyż już zaoszczędziłem pierwsze 5 zł na braku papierosów w mojej wojence. Przypominam że 70% wartości papierosów to akcyza z której okrada nas państwo więc... przynajmniej tak tym złodziejom utrę nosa! A zdrowie to dla mnie trzeciorzędna sprawa - nie palę - bo to mój protest przeciwko złej władzy - obojętnie jakiej partii !!!

Korneliusz 2018-01-26 21:30

Ciężka rzecz z tym rzuceniem nikotyny :/ Próbuję już kolejny raz i mam nadzieję , że nową metodą mi się uda !!! Kupiłem Nicorette Freshmint Gum 4mg powinno być obiecująco... Jaka jest wasza opinia?

Opinia użytkownika 2017-09-28 15:24

To jakaś kpina! Kupiłam Nicorette Freshmint Gum 4mg i kompletnie nie zauważyłam różnicy! Rzucanie palenia miało być łatwiejsze Nicorette Freshmint Gum 4mg ale to się nie sprawdziło. Szczerze odradzam.

Rita 2017-05-10 12:37

No to zaczynam. JAkoś nie wiem co myśleć o leczeniu palenia nikotyną... Ale koleżance pomogło wiec mam nadzieję, że i ja wyjdę z tego okropnego nałogu

Opinia użytkownika 2017-03-03 20:05

Od 20 lat spalam paczkę papierosów dziennie. Teraz w moim życiu nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji. Jak to? Postanowiłem oszczędzić zdrowie więc pomyślałem o rzuceniu nałogu. Jestem świadomy, że to nie lada wyzwanie. Zakupiłem już Nicorette Freshmint Gum 4mg . Środek ten ma mnie wspomóc w wyjściu z nałogu.

Piotr 2016-06-24 15:38

Od młodego palę papierosy. Czuję, że zaczyna mnie to niszczyć od środka. Chciałbym rzucić ale to nie jest proste... Zakupiłem w aptece Nicorette Freshmint Gum 4mg . Przekonamy się, czy pomoże mi rzucić.

Batszeba 2016-02-24 16:39

Wymyśliłam sobie, że w tym roku rzucę palenie i wszystko, co z nim związane. Trochę się obawiam, ale może mnie w tym wspomóc Nicorette Freshmint Gum 4mg . Ten preparat pomógł też mojemu bratu. Dzięki niemu pozbycie się fajek to sama radość.

Kryspin 2015-07-06 16:31

Nicorette Freshmint Gum 4mg to specyfik który pomoże Ci wygrać z nałogiem. Można wypróbować.

Przemas 2015-03-12 11:06

Duży szacun dla wszystkich którym udało się rzucić z gumami Nicorette. Ja też zamierzam wytrwać w tym wyzwaniu!

Tom 2015-03-01 22:19

Ja stosowałem, ale jak ciągneło mnie do fajek to tak nadal ciągnie. Niestety, ale dość słabo mi idzie z tym niepaleniem a te gumy jakoś specjalnie nie pomagają

Bryś 2015-02-17 16:04

Dałem sie zwieść reklamie nicorette i nie tylko straciłem kasę ale i problem odstawienia fajek wciąż jest bez rozwiązania.

Tamirek 2015-01-06 18:48

Gumy najgorsze na rynku, nie znałem gorszych gum. Teraz nie wiem co już wybierać czy plastry czy sprey. Bo jak na razie nic z tego na mnie nie działa a uzależenienie nadal jest.

Edward 2015-01-02 16:03

Nie wiem już który raz chciałbym skończyć z paleniem. Nicorette Freshmint Gum 4mg to kasa wyrzucona w błoto! Dajcie przykład czegoś skutecznego

Onider 2015-01-01 19:54

Nicorette freshmint gum pomógł mi rzucić palenie! Jestem zadowolony z tego powodu, gdyż mogę w prosty i skuteczny sposób efektownie zarządzać swoim budżetem teraz i nie mam z tym problemu. Dziękuje nicorette za stworzenie tego produktu :)

Rafałek 2014-12-27 18:44

Te gumy na prawdę działają. Można powiedzieć, że w szybki sposób jesteś wstanie efektywnie pozbyć się pragnienia sięgnięcia po papierosy. Jeżeli masz problemy z motywacją to jest to na prawdę dla ciebie. Działa na piątkę!

Agnieszka 2014-11-19 16:32

Całkiem skuteczne, polecam

Nicorette Freshmint Gum opinia #3 2014-11-19 16:31

Nie pomogły ani trochę, do tego zęby mnie bolały.

Powiedź nie nikotynie! 2014-11-19 16:30

Jeśli chcecie rzucić palenie to musicie powiedzieć wyraźne i głośne NIE nikotynie. To od niej jesteście uzależnieni, a nie od papierosów. Jak sam korzystałem z nicorette to udało mi się rzucić na jakiś czas palenie, ale gdy tylko mi się gumy kończyły to musiałem znowu zapalić. Chcecie przestać palić to się zmotywujcie, wyrzućcie papierosy do śmietnika i nie palcie! Tylko od was zależy czy będziecie palić znowu, czy też nie! Ja rzuciłem bez jakiejkolwiek pomocy i jestem zadowolony

Adam 2014-11-19 16:27

Świerzy miętowy smak to jest to co uwielbiam. Do tego pomogły mi znacznie ograniczyć palenie, a to już duży plus. Powoli przykładam się do spróbowania całkowitego porzucenia fajek, ale na razie mój rekord to 48h. Trzymajcie za mnie kciuki

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.