Kategorie produktów

Nutrex Anabol 5

Nutrex Anabol 5

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Nutrex Anabol 5

Amerykańska odżywka na mięśnie Nutrex Anabol 5 Black to najsilniejszy obecnie legalnie dostępny środek anaboliczny. Jego działanie oparte jest na tworzeniu w organizmie przyjmującej go osoby wysoko anabolicznego środowiska promującego wzrost i regenerację komórek mięśniowych niszczonych podczas intensywnego treningu.Nutrex Anabol 5 maksymalnie podnosi poziom syntezy białek, pozwalając na pełniejsze wykorzystywanie źródeł białka dostarczanych z pożywieniem. Jest pierwszym środkiem niesteroidowym który tak efektywnie podnosi poziom odbudowy tkanek mięśniowych. 

Skład

Non-Steroidal Anabolic Multi-Phase Stack: Dicyclopentanone, 6-Keto-Disogenin Acetate, 6-Keto-Disogenin Propionate, 6-Keto-Disogenin Cycpionate, 6-Keto-Disogenin Decanoate, 25-R Spirostan-5a-diol-6-one-3-one-undecanoate, Rhaponticum Carthamoides, Hecogenin Acetate. Gliceryna, roślinna celuloza, miks tokoferoli, dwutlenek tytanu, FD&C Yellow #5, FD&C Yellow #6.

Dawkowanie:

Stosować jedną porcję (2 kap.) Anabol 5 dwa razy dziennie. Najlepsze efekty osiągniecie przyjmując pierwszą porcję przy śniadaniu, zaś drugą przy obiedzie. Środek przeznaczony jest do stosowania w cyklach 12 tygodniowych, po których powinna nastąpić 2 tygodniowa przerwa.

Przeciwwskazania

Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na opakowaniu. Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C, w szczelnie zamknietym opakowaniu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-01-18 16:07

Według mnie ten oto środek jest ok. Cena oraz jakość są w sam raz.

Aneta 2016-11-30 11:41

Anabol-5 jest najlepszym produktem do budowania mięśni. Uwielbiam ten produkt i polecam go każdemu.

Sergiusz 2016-03-02 15:36

rewolucyjne podejście do budowania mięśni i zwiększania siły. To niesterydowy środek anaboliczny, który pomaga w zwiększaniu anabolizmu.Pozytywnie wpływa na poziom tlenku azotu.Polecam

Opinia użytkownika 2015-03-25 10:47

Nutrex Anabol 5 to sprawdzony preparat.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.