Kategorie produktów

Olimp Kolonbiotic 7GG

Olimp Kolonbiotic 7GG

4.89 Bardzo dobry

ilość opinii: 9

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Olimp Kolonbiotic 7GG

Suplement diety Olimp Kolonbiotic 7GG to produkt zaliczany do synbiotyków. Produkt przeznaczony jest do uzupełniania mikroflory jelitowej w trakcie oraz po zakończeniu kuracji antybiotykowej.

Niniejszy preparat może być stosowany także w trakcie podróży, zwłaszcza zagranicznych w ramach profilaktyki wystąpienia tzw. "biegunki podróżnych". 

Produkt jest odporny na kwaśne pH żołądka, tym samym chroni on bakterie, które docierają do jelita i kolonizują się. Wykazuje opóźnione działanie, co oznacza, że jest uwalniany dopiero w jelitach, gdzie rozpuszczając się, rozpoczyna procesy działania. 

W kaspułkach suplementu Olimp Kolonbiotic 7GG znajdują się wybrane i wysoce skoncentrowane (7x109 CFU*) kultury bakterii kwasu mlekowego Lactobacillus rhamnosus GG oraz fruktooligosacharydy (źródło energii dla bakterii).

Skład

W składzie suplementu Olimp Kolonbiotic 7GG znajdują się następujące substancje:

maltodekstryny, fruktooligosacharydy, Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103), składniki otoczki (substancja glazurująca - hydroksypropylometyloceluloza, stabilizator - guma gellan, barwnik - dwutlenek tytanu)

Zalecane spożycie:

Produkt Olimp Kolonbiotic 7GG przeznaczony jest do stosowania doustnego. 


Zalecana dzienna porcja do spożycia dla dorosłych i dzieci powyżej 3 roku życia to 1 kapsułka obficie popita wodą.
W przypadku trudności z połknięciem kapsułkę można rozpuścić w wodzie, soku lub mleku o temperaturze pokojowej.

Zawartość substancji w 1 kapsułce

bakterie kwasu mlekowego Lactobacillus rhamnosus GG 7 mld (7x109 CFU)
fruktooligosacharydy (FOS) 50 mg

*CFU - jednostka tworząca kolonię bakterii

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania suplementu diety Olimp Kolonbiotic 7GG jest nadwrażliwość na jakikolwiek jego składnik.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Należy pamiętać, że zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Nie stosować po upłynięciu terminu ważności. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Michał 2020-04-21 15:34

bardzo dobry priobiotyk

Sylwia 2019-02-25 13:55

jak najbardziej się przekonałam do codziennego brania probiotyku

Wanda 2018-01-11 01:27

Dzięki temu preparatowi udało mi się pozbyć wzdęć które bardzo często mi się zdarzały. Wystarczył tydzień stosowania, żeby objawy wyeliminować na stałe.

Maria 2017-12-10 15:03

Po zatruciu pokarmowym które strasznie mnie wymęczyło zostały mi wzdęcia i bóle brzucha po niektórych posiłkach. Dzięki zastosowaniu tego suplementu udało mi się ich szybko pozbyć. Zdecydowanie polecam Kolonbiotic.

Teresa 2017-10-09 16:33

Wspiera odnowę środowiska flory jelitowej, szczególnie, jak ktoś długo zażywa silne antybiotyki.

Opinia użytkownika 2017-07-26 22:11

Od dawna wiem, że synbiotyk jest o niebo lepszy niż środek będący probiotykiem. Szczególnie na wzmocnienie . Pozostaję niezmiennie przy Olimp Kolonbiotic 7GG ...

Fiona 2016-07-04 22:50

Ja stosuję ten własnie synbiotyk od niedawna, w ramach polepszenia odporności na ten trudny jesienno-zimowy sezon chorobowy. Uważam, że Olimp Kolonbiotic 7GG jest skuteczny i wartościowy.

Żaklina 2016-06-01 12:05

Olimp Kolonbiotic 7GG sprawdza się świetnie! Stosuję ten specyfik , kiedy jestem chora i biorę dużo leków, które niszczą mikroflorę jelit! Pamiętajcie, że zdrowie zaczyna się w jelitach!!!

Nina 2015-08-13 13:09

Po okresie stosowania antybiotyków ważne jest wsparcie w postaci probiotyków. Olimp Kolonbiotic 7GG to produkt który spełnia swoje zadanie znakomicie. Wspiera utrzymanie równowagi mikroflory jelit i przywrócenie odpowiedniej kondycji pH. Okres antybiotykoterapii może być wycieńczający dla organizmu.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.