Kategorie produktów

Otoargent

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 1

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Otoargent

Otoargent to wyrób medyczny dostępny w postaci kropli do uszu. Preparat polecany jest dla osób, które chcą zadbać o higienę uszu. 

Wskazaniem do stosowania niniejszego produktu są dolegliwości uszu, jak np. stan zapalny zewnętrznych części przewodu słuchowego.

Dolegliwości uszu mogą być wywołane przez bakterie i grzyby. Problemom tym może towarzyszyć uczucie zatkanych uszu, a także ból. 

W składzie preparatu Otoargent  znajduje się nanokoloid Ag (srebra), nanokoloid Cu (miedzi). Składniki te wykazują działanie łagodzące. Substancje posiadają właściwości przeciwgrzybicze oraz przeciwbakteryjne. 

Skład

W składzie kropli do uszu Otoargent znajdują się następujące substancje:

woda oczyszczona, gliceryna, glikol propylenowy, nanokoloid Ag, nanokoloid Cu.

Dawkowanie:

Instrukcja użycia wyrobu medycznego Otoargent:

buteleczka powinna zostać ogrzana w dłoniach przed użyciem. Produkt należy aplikować w pozycji pionowej. Należy wkroplić do ucha 5 kropli, po czym zatkać ucho wacikiem. Czynność powtarzać 3 razy dziennie. Stosować jeszcze 2-3 dni po ustąpieniu stanu zapalnego.

Nie przekraczać wskazanej dziennej porcji preparatu do użycia.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania produktu Otoargent jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników.

Produkt należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla małych dzieci.

Produkt nie jest wskazany dla dzieci poniżej 12. roku życia, a także w przypadku perforacji błony bębenkowej i alergii na nikiel, miedź, srebro metaliczne.

Przed zastosowaniem wyrobu medycznego należy sprawdzić termin ważności wskazany na opakowaniu.  


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Tamara 2017-02-23 22:46

Po basenie bardzo często towarzyszy mi uczucie zatkanych uszu. Nie lubię tego, bo w dłuższej perspektywie powoduje to u mnie także nieznośny ból głowy. Otoargent to produkt, który pomaga mi walczyć z tą dolegliwością.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.