Kategorie produktów

Paragrippe

Paragrippe

4.17 Dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Paragrippe

Paragrippe to homeopatyczny preparat leczniczy w postaci tabletek, do stosowania wspomagajaco podczas grypy (w tym stanów grypopodobnych) i przeziębienia.

Produkt leczniczy Paragrippe  stosuje się wspomagająco w przypadku wystąpienia objawów przeziębienia i grypy takich jak: ból mięśni, ból głowy, gorączka do 38,5°C, bóle kostno-stawowe, uczucie ogólnego zmęczenia i rozbicia oraz w przypadku dreszczy.

Lek homeopatyczny Paragrippe wykazuje działanie pomocnicze w leczeniu wymienionych objawów choroby oraz wpływa pozytywnie na funkcjonowanie organizmu.

Produkt Paragrippe może być stosowany przez osoby dorosłe, osoby w podeszłym wieku i dzieci.

Skład

W składzie tabletek Paragrippe znajdują się następujące substancje:

substancje czynne Arnica montana 4 CH, Belladonna 4 CH, Eupatorium perfoliat. 4 CH, Gelsemium 4 CH, Sulfur 5 CH, aa 0.6 mg
pozostałe składniki sacharoza, laktoza, stearynian magnezu

Dawkowanie:

Lek Paragrippe należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. 

Sposób i droga podania: produkt leczniczy Paragrippe należy przyjmować doustnie. Osoby, które mają poblem z połknięciem tabletki mogą przyjąć tabletkę po rozduszeniu i umieścić ją pod językiem, lub spożyć na łyżeczce po rozpuszczeniu w niewielkiej ilości wody.

Zalecane dawkowanie leku dla osób dorosłych i dzieci powyżej 11. roku życia to 2 tabletki, 3 razy na dobę. Jeśli objawy choroby zaczną ustępować należy zwiększyć odstępy czasowe między dawkami.

Dzieci do 11. roku życia powinny przyjmować lek zgodnie z zaleceniami lekarza.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik leku Paragrippe. Produkt zawiera laktozę i sacharozę.

W okresie ciąży i karmienia piersią należy skonsultować z lekarzem możliwość stosowania tego leku. Lek Paragrippe należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności podany na opakowaniu. Preparat można przyjmować niezależnie od pory przeznaczonej na jedzenie.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Paweł 2018-06-15 17:59

Paragrippe w moim przypadku sprawdza się naprawdę fajnie. Działa nawet szybko jak na produkt tego typu. Podczas przeziębienia staram się sięgać po niego jak tylko poczuję, że coś mnie łapie.

Paweł 2018-03-05 21:08

Kompletnie nie zadziałał . Musiałem wrócić do zwykłego paracetamolu. Jak miał zadziałać skoro jak się dowiedziałem to lek homeopatyczny.

Anna 2017-05-27 15:09

Paragrippe został mi polecony przez lekarza jako bezpieczny preparat na przeziębienie dla kobiet w ciąży. Pomógł mi i z chęcią mogę go polecić innym.

Opinia użytkownika 2017-04-05 16:16

W okresie jesienno-zimowym przeziębienie to normalka. Przeziębienie zaczyna się niewinnie, ale powoduje przykre dolegliwości. Trzeba wspierać organizm! Paragrippe to specyfik, na którym zawsze mogę polegać. Jest szybki i skuteczny, zarówno w początkowym jak i rozwiniętym stadium infekcji. Prędziutko wstaję na nogi, dostaję porządnego kopa i mogę wrócić do swoich zadań!

Opinia użytkownika 2016-03-16 13:10

Paragrippe super sprawdził się na moje grypsko! Wysoka temperatura ustąpiła bardzo szybko!

Krystyna 2015-10-04 17:37

Zazwyczaj wybieram Paragrippe jak poczuję, że coś mnie rozkłada. Nie mogę pozwoilć sobie na urlop z powodu choroby. Paragrippe pomaga mi trzymać formę

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.