Kategorie produktów

Prosupps Halotropin

Prosupps Halotropin

4.8 Bardzo dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Prosupps Halotropin

Prosupps Halotropin to środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego w postaci kapsułek, który pomaga organizmowi produkować więcej testosteronu.

Prosupps Halotropin utrzymuje pod kontrolą estrogen i pomaga w kontrolowaniu i produkowaniu testosteronu. Dzięki temu produkt korzystnie wpływa na libido, energię, masę mięśniową oraz siłę. Produkt wskazany do stosowania przez sportowców i kulturystów.

Skład

Komponenty preparatu Prosupps Halotropin to: 

Mieszanka NaturalnegoTestosteronu i Anty-estrogenu: Kozieradka pospolita ( Trigonella foenum-graecum) (28% protodioscyny), natalensis bulbine (opary), Różeniec górski (Rhodiola rosea) (3% rosavin), ekstrakt z białego grzyba, bułgarski tribulus, korzeń Maca, korzeń Ashwagandha, Owies zwyczajny (Avena sativa), Pokrzywa zwyczajna (Urtica diotica), Tongkat Ali (Longifolia Eurycoma) (100: 1), korzeń Eleuterokoka kolczastego (Eleuthero) , Świerzbiec właściwy (prurienes Mucuna) (20% l-DOPA), dodde (nasiona), Cytryniec chiński (Schisandra), Rdest (Polygonum) (standaryzowany na 50% resweratrolu)), diindolimetan (DIM). ZMA. Miedź.  Selen. 

Dawkowanie:

Zalecana porcja preparatu Prosupps Halotropin do spożycia to 1 kapsułka 3 razy dziennie.  Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji produktu.

W dni treningowe zaleca się przyjęcie jednej porcji przed treningiem.

 

Przeciwwskazania

Produkt przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Nie należy  stosować w przypadku ciąży lub karmienia piersią.  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Prosupps Halotropin. Nie stosować, jeśli występuje: wysokie ciśnienie krwi, choroba nerek, tarczycy lub choroby psychiczne, depresja, lęk, powiększenie gruczołu krokowego lub udar. 

Produkt Prosupps Halotropin należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Medard 2020-01-21 13:33

uważam że ten suplement jest ok. Koszt i jakość mi pasują.

Sandra 2017-08-31 14:00

dodaje prawdziwego powera na treningu!

Felicjan 2017-02-13 15:08

ZMA to rodzaj suplementu, wykorzystywanego w sporcie. Składa się głównie z magnezu, witaminy B6 i cynku. Zdaje się to być taką podstawą, jeśli chodzi o prawidłowe funkcjonowanie. Prosupps Halotropin to specyfik, który stosuję już bardzo długi czas. W czym pomaga? Głównie poprzez zwiększenie wytrzymałości. Zauważyłem, że wspiera także równowagę psychofizyczną.

Aneta 2016-12-08 15:33

Rewelacyjny produkt!

Konstantyn 2016-02-18 14:58

ZMA to tak naprawdę wszystko co najlepsze w jednym miejscu! To idealne połączenie magnezu, cynku i witaminy B6. Produkt odpowiada za zwiększenie siły i masy mięśniowej! Ja sądzę, że Prosupps Halotropin to must have każdego kulturysty!

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.