Kategorie produktów

PRYZMIN

PRYZMIN

4.14 Dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu PRYZMIN

PRYZMIN to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które pragną wzmocnić i usprawnić funkcjonowania narządu wzroku. 

PRYZMIN jest w szczególności rekomendowany dla osób, które zmuszone są do wielogodzinnej pracy przy komputerze lub dla osób dorosłych, które borykają się z problemem z widzeniem o zmierzchu.

W składzie preparatu znajduje się wyciąg z borówki, który jest pomocny we wspomaganiu narządu wzroku i profilaktyce kurzej ślepoty. W formulacji suplementu znajduje się także ekstrakt z luteiny, który sprzyja prawidłowemu funkcjonowaniu plamki żółtej. 

Produkt zawiera także przeciwutleniacze: witaminę A oraz witaminę E, które chronią komórki ciała przed stresem oksydacyjnym i wolnymi rodnikami. 

Skład

Skład jakościowy tabletek PRYZMIN: suchy wyciąg z borówki czernicy, ekstrakt z luteiny, witamina A, witamina E.

Zalecane spożycie:

Produkt PRYZMIN należy stosować doustnie. Tabletkę popijać wodą. Zalecana dzienna porcja to 1 tabletka 1-2 razy dziennie. 

Zawartość składników w 1 tabletce:

Składnik Zawartość
suchy wyciąg z borówki czernicy 20 mg
ekstrakt z luteiny  10 mg
witamina A 0,32 mg
witamina E 4 mg

Nie przekraczać wskazanej dziennej porcji do przyjęcia. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu PRYZMIN jest nadwrażliwość na jakikolwiek jego składnik. Suplementy diety powinny być przechowywane w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Produkt jest wskazany dla osób dorosłych.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy pamiętać, że zrównoważona dieta oraz aktywny styl życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. 

Nie należy stosować suplementu diety po upływie terminu ważności. 

 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Patrycja 2018-04-16 15:28

O wzrok należy dbać w każdym wieku. Dlatego ja stosuję Pryzmin. Uważam, że mało się teraz mówi o chorobach oczu, a dużo osób spędza sporo czasu przed komputerem i telewizorem.

XInos 2015-10-26 19:28

PRYZMIN to jeden z lepszych środków z którymi miałem okazje współpracować. Działa rzeczywiście dobrze i nie wiem dlaczego niektórzy nie polecają go, ale działa super!

Poletix 2015-01-17 22:10

Zmęczenie wzroku to teraz już nie problem, szybko i efektownie mogłem zwiększyć długość siedzenia bez bólu. Fajnie działa i warto z niego korzystać. Polecam!

Enodil 2015-01-11 12:34

Środek na ogól działa i można w prosty sposób polepszyć stan swojego wzroku. Ogólnie polecam i oceniam go na bardzo dobry, tylko cena mogłoby iść troszkę w dół.

Katarzyna K. 2015-01-11 12:31

Na mnie ten suplement raz działa a raz nie wszystko zależy w głównej mierze od dnia. Nie wiem co zrobić aby coś się zaczęło dziać!. Czy to wina nerwów?

Oliver 2015-01-11 12:26

Nie widziałem jeszcze lepszego leku! On pozwala mi w prostu sposób wzmocnić moje oczy aby szybko mogły się zregenerować oraz na nowo pełnić swoje funkcje. Działa!

Timberek 2015-01-11 12:25

Działa bardzo dobrze w przypadku zmęczenia wzroku! Często siedzę przed telewizorem i widzę bardzo dużą różnice jak zacząłem stosować ten suplement. Polecam!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.