Kategorie produktów

Optiker Duo

Optiker Duo

4.08 Dobry

ilość opinii: 12

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Optiker Duo

Optiker Duo to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Suplement diety w szczególności rekomendowany jest dla osób, które pragną wspomóc prawidłowe funkcjonowanie narządu wzroku.

Optiker Duo jest wskazany dla osób, których oczy narażone są na częsty kontakt z urządzeniami emitującymi światło niebieskie, np. telewizor, komputer. Na narząd wzroku mogą także negatywnie wpływać czynniki zewnętrzne takie jak klimatyzacja, lub czynniki klimatyczne: suche powietrze.

W formulacji produktu znajduje się kompleks składników, które pozytywnie wpływają na zdrowie oczu, m.in. wyciąg z kwiatów róży stulistnejny składnik dla plamki żółtej), czy luteina. 

W produkcie znajdują się także przeciwutleniacze, które chronią komórki ciała przed szkodliwym wpływem stresu oksydacyjnego oraz przed wolnymi rodnikami (witamina A, witamina C, wyciąg z zielonej herbaty). 

Skład

W składzie suplementu diety Optiker Duo znajdują się następujące substancje:

celuloza (substancja wypełniająca), beta-karoten, wyciąg z kwiatów róży stulistnej, wyciąg z liści zielonej herbaty, wyciąg z nasion winogron, luteina, zeaksantyna, fumaran żelaza (II), hydroksypropylometyloceluloza (substancja glazurująca), kwas L-askorbinowy, chlorella, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja glazurująca), tlenek cynku, dwutlenek tytanu (barwnik), talk (substancja glazurująca), olej rycynowy, hydroksypropyloceluloza (substancja glazurująca), indygotyna (barwnik), koszenia (barwnik), czerwień koszenilowa A (barwnik), wosk pszczeli i wosk carnauba (substancje glazurujące).

Produkt zawiera: soję i produkty pochodne oraz ryby i produkty pochodne.

Zalecane spożycie:

Produkt Optiker Duo wskazany jest do stosowania doustnego. Tabletkę należy popijać wodą. Osobom dorosłym zaleca się przyjmować 1 tabletkę dziennie. 

Zawartość składników w dziennej porcji (1 tabletka):

Składniki Zawartość (% ZDS*)
Wyciąg z kwiatów róży stulistnej 40 mg
Wyciąg z zielonej herbaty 40 mg
Wyciąg z nasion winogron 40 mg
Chlorella 20 mg
Luteina 6 mg
Zeaksantyna 1,2 mg
Beta-karoten 7 mg**
Żelazo 7 mg (50%)
Cynk 5 mg (50%)
Witamina C 20 mg (25%)

* % Zalecanego Dziennego Spożycia.

** odpowiada 1160 mcg ekwiwalentu retinolu, co stanowi 145% Zalecanego Dziennego Spożycia dla witaminy A.

Wskazana porcja jest porcją dobową i nie należy jej przekraczać. 

Przeciwwskazania

Preparatu Optiker Duo nie należy stosować, jeśli występuje nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. 

Produkt nie jest wskazany dla kobiet w ciąży oraz kobiet karmiących piersią. 

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zaleca się prowadzenie aktywnego stylu życia oraz praktykowanie zróżnicowanego sposobu żywienia, aby utrzymać prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Nie stosować suplementu diety po upływie terminu ważności. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Vanessa 2018-01-04 17:10

Pracuję przy komputerze, dlatego muszę wspierać swój wzrok. Jest to jak najbardziej możliwe z produktem Optiker Duo.

Tias 2017-04-11 00:10

Zawsze stosuje Optiker Duo w przypadku kiedy potrzebuje wsparcia dotyczącego mojego wzroku. Pozwala w szybki sposób go zregenerować i czuje się po tym lepiej.

Kinga. P 2015-04-01 20:41

Polecam! Mam problemy ze wzrokiem gdy idzie o pracę przy komputerze bo po 2-3 godzinach nie mogę już ani minuty dłużej wysiedzieć i muszę odpocząć 30-60min, optiker pomaga zmniejszyć te objawy.

Ciosek 2015-03-17 12:28

Musze nadwyrężać wzrok za kierownicą, ale teraz już jest trochę lepiej bo mam ten Otiker i jakoś daje sobie radę.

Magda22 2015-03-11 20:50

Stosowałam przez dwa tygodnie i w zakresie profilaktyki czuję się naprawdę lepiej :) Oczy już nie są tak przemęczone i nieco dłużej mogę pracować przy komputerze bez większych problemów.

Magda22 2015-03-11 20:50

Stosowałam przez dwa tygodnie i w zakresie profilaktyki czuję się naprawdę lepiej :) Oczy już nie są tak przemęczone i nieco dłużej mogę pracować przy komputerze bez większych problemów.

Ryfka 2015-02-27 12:07

Jestem spokojny że Optiker dobrze zadba o moje oczy nawet jak będę za długo siedzieć przy kompie kilka dnie pod rząd.

Iziz 2015-01-21 22:25

Oczy to podstawowe narżądy. Są dla mnie bardzo ważne i dlatego dbam o nie. Polecam stosowanie Optikera Duo dla każdego bo to jeden z najlepszych leków na rynku i pomaga!

YjMan 2015-01-21 22:15

Odczułem różnice już po 3 tygodniach. Właśnie po tym czasie mogłem powoli zwiększyć swoje zdolności wzroku. Polecam spróbować, bo na każdego działa to inaczej.

Karol43 2015-01-21 22:12

Wolno ale działa. Na początku myślałem, że to placebo, ale później już stwierdziłem po miesiącu czasu, że to jednak środek wolny ale dobry :)

Tomek 2015-01-21 22:12

Na mnie ten preparat nie zadziałał, a używałem go aż ponad tydzień. Straciłem tylko pieniazki ;;//

Klaudia R. 2015-01-21 22:11

Korzystałem z tego środka przez kilka miesięcy i jestem do niego przywiązana. Genialnie działa i poprawia widzenia !

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.