Kategorie produktów

KLARIN

4.17 Dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu KLARIN

KLARIN to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Suplement diety wskazany jest dla osób, które pragną zadbać o prawidłowe funkcjonowanie narządu wzroku, a tym samym uzupełnić dietę w składniki zawarte w tabletkach.

O swój wzrok w szczególności powinny dbać osoby, pracujące przy komputerze, spędzające dużo czasu przed telewizorem lub na czytaniu książek, a także osoby, które pracują jako kierowcy. 

W składzie tabletek KLARIN znajdują się takie składniki jak np. sproszkowany owoc borówki czernicy, beta-karoten czy witamina E. Borówka czernica jest wykorzystywana jako środek, chroniący wzrok i wpływający na jego dobrą kondycję. Beta karoten czyli witamina A jest stosowana jako uzupełnienie diety, zwłaszcza jeśli chodzi o wsparcie dla wzroku (jego ostrość).

Zawarta w tabletkach KLARIN antyoksydacyjna witamina E chroni komórki ciała przed stresem oksydacyjnym i wolnymi rodnikami. 

Skład

W składzie tabletek KLARIN znajdują się następujące substancje: sproszkowany owoc borówki czernicy, dwutlenek krzemu (substancja przeciw-zbrylająca), skrobia ziemniaczana (substancja wypełniająca), octan DL-alfa-tokoferylu, poliwinylopirolidon (nośnik), beta-karoten, stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca).

Zalecane spożycie:

Suplement diety KLARIN stosować doustnie, popijając wodą. Tabletkę przyjmować regularnie, po posiłku.

Zaleca się przyjmować 1 tabletkę 2 razy dziennie.

Dzienna porcja (2 tabletki) zawiera:

Składnik Zawartość (% ZDS*)

Sproszkowany owoc borówki czernicy

600 mg

Witamina E

12 mg ekwiwalentu alfatokoferolu (100%)

Beta-karoten (prowitamina A)

1 mg (167 mcg ekwiwalentu retinolu) (20,9%)

*% ZDS - procent Zalecanego Dziennego Spożycia

Nie przekraczać wskazanej dziennej porcji suplementu diety.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania produktu KLARIN jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników. Tabletki należy trzymać w zamkniętym oryginalnym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, z dala od wpływu światła i wilgoci.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt dedykowany osobom dorosłym. Nie stosować u kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia jest istotny dla utrzymania prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Przed przyjęciem tabletek sprawdzić termin ważności preparatu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Dariusz 2018-11-12 20:53

Pracuję jako stróż a w tym zawodzie kondycja fizyczna to nie wszystko. Równie istotny jest tutaj sokoli wzrok. Mam dylemat w tym spektrum wyboru środków. Zawsze jednak wybór pada na najlepsze, dlatego nabyłem KLARIN . Składniki produktu zawierają niezbędne dla wzroku witaminki i minerały a przy tym nie jest on drogi.

Gosia 2018-01-24 14:16

Prawidłowy wzrok? Warto o nim pamiętać, a co więcej stosować KLARIN. Produkt jest naprawdę dobry, bo zawiera kompleks składników niezbędnych do utrzymania prawidłowych funkcji wzroku.

Marcin.G 2015-04-01 23:28

Stosowałem na poprawę wzroku, w związku z przemęczeniem wzroku i przesiadywaniem długich godzin przed komputerem. Jakoś mi pomógł klarin, jednakże inne tabletki nieco lepiej pomagały mi. Tutaj niestety tylko zmniejszał dyskomfort a nie go elminował.

Dora 2015-03-13 11:25

średnio skuteczny suplement.

Jacek Rączka 2015-03-12 10:52

Składnik zawarty w leku pozwala zregenerować nasz wzrok. To jest bardzo ważne dla dużej ilości społeczeństwa. Mi pomógł w bardzo dużym stopniu, ponieważ wzmocnił moje oczy i teraz tak nie bolą podczas 7 godzinnej pracy przy komputerze!

Beti 2015-02-04 22:37

Wzmacnia oczy i poprawia widzenie. Chroni przed wolnymi rodnikami.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.