Kategorie produktów

Reparil Ice-Spray

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Reparil Ice-Spray

Reparil Ice-Spray to wyrób medyczny leczniczy w postaci spray'u. Produkt ten przeznaczony jest do schładzania bolących miejsc w przypadku urazów sportowych. Wskazaniem do stosowania preparatu Reparil Ice-Spray są: kontuzje, skurcze mięśni, zwichnięcia oraz krwiaki.

W składzie spray'u znajduje się substancje, które wykazują działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, dzięki czemu uśmierzają ból i likwidują dolegliwości związane z kontuzjami sportowymi.

Preparat przeznaczony jest do stosowania doraźnego w kontuzjach, stłuczeniach i krwiakach. Jeśli po kilku dniach nie następuje zmniejszenie dolegliwości bólowych, należy skonsultować się z lekarzem. 

Skład

W składzie preparatu Reparil Ice-Spray znajdują się następujące substancje: butan, pentan, izobutan, propan, alkohol izopropylowy, mentol, kamfora.

Dawkowanie:

Sposób użycia wyrobu medycznego Reparil Ice-Spray: spray należy rozpylić na kontuzjowane miejsce z odległości około 15 cm. W związku z ryzykiem odmrożenia, nie należy spryskiwać jednego miejsca dłużej niż przez 5 sekund. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zażywania wyrobu medycznego Reparil Ice-Spray jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Wyrób medyczny nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3. roku życia. Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. Nie należy go stosować na błony śluzowe i otwarte rany. Nie zawiera sztucznych aromatów i zapachów. Unikać także kontaktu z oczami. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

mgr Wojciech Szulborski 2016-08-19 15:16

jako fizjoterapeuta często stosuję ten wyrób medyczny podczas "nastawiania" stawów. gorąco polecam, po tym zabieg jest całkowicie bez bólu. zobacz mój profil na znanylekarz.pl

Michalina 2016-03-28 22:49

Pamiętam ten bolesny upadek po dwutakcie w koszykowce na zawodach. Oczywiście było zwichnięcie, ale w doraźnej pomocy Reparil Ice-Spray sprawił się znakomicie :)

Bartosz 2016-03-21 09:27

Bardzo dobry. Preparat o przyjemnym zapachu, nie drażni skóry. Zapewnia miejscowe chłodzenie tkanki.Polecam

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.