Kategorie produktów

Rhin-Bac Fresh

Rhin-Bac Fresh

4.8 Bardzo dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Rhin-Bac Fresh

Rhin-Bac Fresh to preparat dostępny w postaci sztyftu pielęgnacyjno-odświeżającego z olejkami eterycznymi do nosa.

Preparat przeznaczony jest dla osób, które borykają się z nieżytem nosa, odczuwają dyskomfort podczas oddychania, który jest efektem zatkanego nosa. 

W składzie sztyftu Rhin-Bac Fresh znajduje się m.in. mentol, olejek miętowy, eukaliptusowy, sosnowy i z drzewa herbacianego. Wymienione składniki mają właściwości udrożniające, oczyszczające oraz odświeżające.

Składniki te oddziałują korzystnie na drogi oddechowe, przywracając komfort oddychania. 

Skład

W składzie sztyftu do nosa Rhin-Bac Fresh znajdują się następujące substancje: mentol, olejek miętowy, olejek eukaliptusowy, olejek sosnowy, olejek z drzewa herbacianego.

Dawkowanie:

Sztyft Rhin-Bac Fresh należy stosować, przykładając jego końcówkę do każdego otworu nosowego. Kilkakrotnie należy wziąć głęboki wdech. 

Produkt należy stosować przez okres około 2 tygodni. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Rhin-Bac Fresh. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przechowywać z zamkniętą zakrętką. 

Przed użyciem sprawdzić termin ważności wskazany na spodzie opakowania. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Ewelina 2021-03-14 15:01

Bardzo polecam ten sztyft. Działa natychmiastowo!

Grazynka 2018-04-17 15:05

Ten sztyft jest fajny, bo nie trzeba nic psikac do nosa, a efekt następuje poprzez samo wdychanie, co jest dość wygodną opcją.

Opinia użytkownika 2016-09-27 20:28

Dwa tygodnie temu poszłam pobiegać w lesie – wydawało mi się, że jest stosunkowo ciepło! Myliłam się... Już następnego ranka dorwało mnie jakieś choróbsko z katarem! Nic fajnego... Wysłałam męża po Rhin-Bac Fresh . Ten produkt zawsze pomaga!

Opinia użytkownika 2016-04-30 18:47

Na zatkany nos polecam Rhin-Bac Fresh !!!! To najszybciej działający produkt jaki kiedykolwiek używałam! Działa szybko i skutecznie!

Opinia użytkownika 2016-03-30 12:56

przynosi ulgę przy zapchanym nosie i odświeża!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.