Kategorie produktów

Salorhin Ems

Salorhin Ems

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 1

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Salorhin Ems

Salorhin Ems to kosmetyk leczniczy dostępny w postaci aerozolu do nosa. Preparat przeznaczony jest do codziennego nawilżania błony śluzowej nosa oraz dla osób, które pragną zadbać o higienę dróg oddechowych.

Na drogi oddechowe wpływają czynniki zewnętrzne, np. klimatyzacja, dym papierosowy lub suche i zimne powietrze. 

W składzie preparatu znajduje się roztwór soli emskiej. System mikrodyfuzji sprzyja dokładnej penetracji dróg oddechowych. 

Roztwór soli emskiej zawarty w kosmetyku Salorhin Ems eliminuje uczucie suchości, a dodatkowo sprzyja oczyszczaniu dróg oddechowych i zapewnieniu im optymalnego nawilżenia. 

Skład

W składzie preparatu Salorhin Ems znajdują się następujące substancje według INCI: Aqua, Glycerin, Sodium Bicarbonate, Sodium Chloride, Methylparaben, Propylparaben, Potassium Sulfate, Sodium Sulfate, Sodium Phosphate.

Dawkowanie:

Kosmetyk leczniczy Salorhin Ems należy stosować według instrukcji opisanej na opakowaniu. 

Wiek Porcja pojedyncza Częstotliwość stosowania
dorośli 1-2 porcje do każdego otworu nosowego 2-6 razy dziennie
dzieci powyżej 4. r. ż. 1 porcja do każdego otworu nosowego j.w.

Nie stosować inaczej niż to zostało opisane w tabeli. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Salorhin Ems. Kosmetyk leczniczy należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u dzieci poniżej 4. lat. 

Opakowanie preparatu powinno być stosowane tylko przez jedną osobę. 

Przed użyciem sprawdzić termin ważności aerozolu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Basia 2018-05-10 14:53

Składniki produktu wspomagają udrożnianie dróg oddechowych, przywracając dzięki temu komfort oddychania i w ogóle pozwalają w końcu wziąć oddech pełną piersią. Dawno nie czułam takiej ulgi.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.