Kategorie produktów

Sanum Alkala N

4.0 Dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Sanum Alkala N

Sanum Alkala N to suplement diety, który wspomaga ochronę komórek organizmu przed zakwaszeniem oraz jego konsekwencjami.

Preparat ten, przeznaczony dla osób dorosłych, pomaga regulować gospodarkę kwasowo-zasadową oraz elektrolitową. Ze względu na te właściwości łagodzi skutki nadmiernego spożycia alkoholu (kaca). Proszek Sanum Alkala N pomaga uzupełnienić dietę w związki zasadowe. 

Skład

Składniki produktu Sanum Alkala N są następujące: 

- zawartość składników w 1 miarce proszku (3 g), czyli zalecanej dziennej porcji: diwęglan sodu 2,7 mg, diwęglan potasu 0,3 g, cytrynian sodu 0,05 g.

- składniki ogółem: diwęglan sodu, diwęglan potasu, cytrynian sodu.

 

Zalecane spożycie:

Zalecana porcja suplementu do zażycia w ciągu dnia to 1 miarka proszku (3 g). Proszek należy rozpuścić w 0,5 szklanki płynu, pić małymi porcjami w ciągu dnia.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Sanum Alkala N, zasadowica, hipopotasemia, hypochlorydia oraz bezkwaśność żołądka. 

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności wskazany na opakowaniu produktu. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Darek 2023-01-05 21:39

Przecież to zwykła soda oczyszczona można ją kupić za parę groszy w sklepie spożywczym. I używanie jej codziennie raczej nie jest zdrowe mam przepuklinę rozworu przełyku od urodzenia i prawie każdego dnia zgage a zakwaszenie organizmu u mnie to norma,są o wiele skuteczniejsze leki od sody które działają o wiele dłużej i mniej niszczą żołądek od sody.45 zł za 150 gram sody?haha jak ktoś nie wierzy ze to soda za parę groszy to polecam porównać skład i smak obu produktów

Edward 2019-12-12 20:56

lek idealny na kaca

Krystyn 2017-10-19 18:51

Na życie poimprezowego trupa tylko praca! Tak tylko sobie dowcipkuję. A tak całkiem serio to wyłącznie Sanum Alkala N wam pomoże! Rekomenduję, Wieczny Student. :D:D:D:D

Lusia 2017-06-16 13:10

Rozprawiłam się skutecznie z zakwaszeniem mojego organizmu. Jak? Właśnie dzięki temu niepozornemu suplementowi.

eryk 2016-03-02 12:40

polecam sportowcom!skuteczny odkwaszacz.

Elwira 2015-02-10 20:24

O matko jedyna! Tej imprezy nigdy nie zapomnę. Chociaż nie pamiętam za dużo. A po weekendzie powrót na studia. No co zrobię, że lubię się bawić. A kolejnego dnia Sanum Alkala N . Środek daje kopa a kac znika.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.