Kategorie produktów

Scitec Zma

Scitec Zma

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Scitec Zma

Scitec Zma to synergiczna mieszanka cynku, magnezu oraz witaminy B6 w odpowiednio skomponowanej formule zapewnia spokojny i głeboki sen, a co za tym idzie polepszenie regeneracji i podniesienie naturalnego poziomu testosteronu.

Skład

Cynk (asparaginian cynku), Magnez (asparaginian magnezu), Witamina B6 (pirydoksyna HCL)

Dawkowanie:

Stosować 2 kap. na ok 30 minut przed snem. Nie łączyć z posiłkami będącymi źródłem wapnia.

Przeciwwskazania

Produkt nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Najlepiej spożyć przed końcem: data na opakowaniu. Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Florian 2018-09-05 23:19

ZMA to idealny produkt! To najlepsze co może być dla sportowca: magnez, cynk i witamina B6! Ten produkt daje powera na treningu a do tego sprawia, że mięśnie szybko rosną! Ja sądzę, że Scitec Zma to najlepsze co można zrobić dla swoich mięśni!

Aneta 2016-11-29 09:03

Świetna regeneracja, spokojny sen, w skrócie dobry suplement.

Vitekk 2016-02-24 12:55

ok

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.