Kategorie produktów

Senomag

Senomag

4.63 Bardzo dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Senomag

Senomag to suplement diety w postaci kapsułek zawierający specjalnie dobraną kompozycję składników pomocnych w zaburzeniach snu.

Kompozycję składników w suplemencie Senomag pomaga w zaburzeniach snu i trudnościach z zasypianiem wynikających ze stanów napięcia i niepokoju oraz sytuacji stresowych.

Skład

Składniki suplementu diety Senomag są następujące: 

wyciąg z szyszek chmielu (4:1) (25,3%), żelatyna wieprzowa, magnezu tlenek (18,9%), L-teanina (17,7%), skrobia kukurydziana przeżelowana- sub. spulchniająca, celuloza mikrokrystaliczna-  sub. wypełniająca, magnezu stearynian- sub. przeciwzbrylająca, pirydoksyny chlorowodorek (0,25), barwniki (dwutlenek tytanu, tlenek żelaza). W 1 kapsułce: wyciąg z szyszek chmielu (4:1) 100 mg, L-teanina 65 mg, magnez 41,5 mg, witamina B6 0,61 mg.

Zalecane spożycie:

Zalecane spożycie suplementu Senomag to 1-2 kapsułki dziennie na ok. pół godziny przed snem. 

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zażywania suplementu diety Senomag jest nadwrażliwość na jakikolwiek jego składnik. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem produktu należy skonsultować się z lekarzem. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed przyjęciem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na opakowaniu produktu.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Bronimir 2020-01-03 13:42

kociokwik w pracy a później to samo w mieszkaniu. choć na daną chwilą czuję się zauważalnie lepiej. fajnie że to był trafny wybór

Opinia użytkownika 2018-06-03 13:20

Stany niepokoju to moja codzienność odkąd nie ma ze mną mojego pupila i nie mogę sobie z tym poradzić. Sądziłam, że się z tym pogodzę, ale jednak nie. Senomag polecił mi kolega. Nie chciałam stosować żadnych preparatów choć w zaistniałej sytuacji to chyba będzie konieczne... Mam nadzieję, że wkrótce moja psychiczna męczarnia się skończy. Jestem więc gotowa na to, by stosować jakiekolwiek sposoby.

Waleria 2018-01-04 21:40

Senomag jest...sama nie wiem Miałam nadzieję, że podoła na moje problemy ze snem. Senomag działa tylko jako dodatek do leczenia.

Sandra 2017-08-04 10:34

Na mnie dziala ok.

Emanuela 2017-02-05 22:43

Na przykładzie moich znajomych brak snu to reakcja na życie w ciągłym niedoczasie. Senomag uspokaja i sprawia, że dobrze się śpi.

Opinia użytkownika 2016-08-08 12:57

Bywają takie dni, gdy odczuwam rosnące napięcie i niepokój. Mam wtedy nawet głupie scenariusze w głowie. Na takie sytuacje zawsze stosuję Senomag . Specyfik ma działanie wyciszające, wprowadza w stan ukojenia i relaksu. Nie zamieniłabym go na nic innego.

Opinia użytkownika 2015-04-24 12:18

Skutki stresu źle wpływają na mój organizm. Stres towarzyszy mi dość często. Nie umiem nad nim zapanować. Uzależniłam się od tego uczucia. Znajoma poleciła mi, bym spróbowała Senomag . Jestem raczej sceptykiem. Postanowiłam przystać na jej propozycję po jej namowach. Już po 2 dniach stosowania stres był jakby mniejszy. Liczę, że wkrótce preparat ten pomoże mi całkowicie załagodzić skutki stresu.

Leon 2015-03-10 13:06

Sen sam przychodzi! Senomag sprawdza się pierwszorzędnie! Zachwalam sobie!

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.