Kategorie produktów

Sinomarin

Sinomarin

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Sinomarin

Sinomarin to wyrób medyczny dostępny w postaci roztworu. Produkt dedykowany jest dla osób, które borykają się z katarem, nieżyten nosa i uczuciem zatkanego nosa. Co więcej wyrób medyczny może być stosowany w przypadku dolegliwości zatok. Wyrób medyczny jest przeznaczony zarówno dla dorosłych jak i dzieci. 

W składzie preparatu Sinomarin znajduje się woda morska, stąd też produkt ten jest jej hipertonicznym roztworem. Dzięki zawartości chlorku sodu, roztwór ten wykazuje działanie antyseptyczne i antybakteryjne. 

Składniki wyrobu medycznego Sinomarin chronią przed infekcjami nosa, eliminując problem niedrożności i wspomagając oczyszczanie dróg oddechowych. 

Skład

Skład wyrobu medycznego Sinomarin to: woda morska 87,5 ml, woda oczyszczona q.s. ad 125 ml, w ilości odpowiadającej 23 g/l NaCl (2,3%).

Nie zawiera konserwantów. Obojętny gaz pędny: azot, nie wchodzi w kontakt z wyrobem.

Dawkowanie:

Sposób użycia wyrobu medycznego Sinomarin:

- osoby dorosłe: od 1 do 3 rozpyleń do każdego otworu nosowego, 2-3 razy na dobę lub według zaleceń lekarza. 

- dzieci: od 1 do 2 rozpyleń do każdego otworu nosowego, 2-3 razy na dobę lub według zaleceń lekarza. 

Jeśli nie nastąpiła poprawa, należy skonsultować się z lekarzem.

Nie stosować inaczej niż to zalecane. Dla utrzymania higieny, produkt powinien być stosowany przez jedną osobę. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do przyjmowania produktu Sinomarin jest nadwrażliwość na wodę morską.. Wyrób należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. O ile lekarz nie zaleci inaczej, nie stosować u niemowląt poniżej 6. miesiąca życia. 

Produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od oddziaływania promieni słonecznych. Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. Nie przekraczać proponowanej do przyjęcia w ciągu dnia porcji preparatu.

 

 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Michalina 2018-07-11 21:53

Bardzo nie lubię kataru. Nasila się szczególnie w nocy, kiedy mogłabym odpoczywać i utrudnia mi sen. Z rana jest lepiej, ale z zatkanym nosem też nie jestem w stanie dać z siebie 100%. Stosowałam liczne preparaty i psikadła do nosa, ale nie byłam zadowolona. Czy ktoś stosował Sinomarin? Czy ten produkt jest warty uwagi?

Franciszka 2016-05-02 15:16

Na katar używam Sinomarin ! To najskuteczniejszy środek jaki kiedykolwiek używałam! Działanie natychmiastowe gwarantowane!

Opinia użytkownika 2015-03-21 15:13

Przydatny na problem z zatokami. Sinomarin jest niezły!

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.