Kategorie produktów

DISNEMAR dla Dorosłych

4.86 Bardzo dobry

ilość opinii: 14

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu DISNEMAR dla Dorosłych

DISNEMAR dla Dorosłych to wyrób medyczny wskazany do nawilżania i codziennej higieny nosa oraz do stosowania w celu udrożniania nosa podczas kataru, alergii, przeziębienia czy nieżytu nosa. 

Produkt pomaga w ​utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia oraz wspomaga regenerację błony śluzowej nosa. Preparat zawiera izotoniczny roztwór soli mineralnych o neutralnym pH.

Skład

Składniki wyrobu DISNEMAR dla Dorosłych to: 

woda oczyszczona o neutralnym pH, elektrolity - tzn. jony sodu, potasu, chloru, wodorowęglany,  środek konserwujący - chlorek benzalkonium, który zapobiega zakażeniu roztworu przez bakterie.

Dawkowanie:

Sposób użycia:

Rozpylić roztwór w każdym z otworów nosowych za pomocą dozownika.

Przed pierwszym użyciem należy kilka razy nacisnąć dozownik, by aktywować pompkę. 

Zalecana porcja wyrobu medycznego DISNEMAR dla Dorosłych to 1-2 aplikacje kilka razy na dobę - do każdego otworu nosowego.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu DISNEMAR dla Dorosłych jest nadwrażliwość na jakikolwiek jego składnik.

Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie używać. po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-07-26 21:07

bez końca mogę wymieniać oznaki mego uczulenia. Ale nie w tym rzecz. Lepiej kupić coś co rzeczywiście zadziała

Dyzma 2018-04-11 23:26

DISNEMAR dla Dorosłych jak dla mnie jest najskuteczniejszym produktem na walkę z alergią! Już mnie wkurzał ciągły katar ! Całe szczęście już po problemie!

Karena 2018-04-07 23:34

Nawilżanie śluzówki nosa jest szczególnie wskazane w okresach przeziębienia i co ciekawe nie jest to wyssane z palca. Nieżyt nosa to jeden z objawów przeziębienia. Warto się wtedy zabezpieczyć. I dlatego ja wybieram DISNEMAR dla Dorosłych . Składniki produktu wspierają drogi oddechowe i pomagają zwalczyć uciążliwy katar. Dla mnie to trafione rozwiązanie :D

Tomasz 2017-10-02 16:52

Fajnie działa, bardzo łagodnie oczyszcza i nawilża.

Anna 2017-08-08 11:40

Na zatkany nos używam DISNEMAR dla Dorosłych !!!! To najlepiej działający produkt jaki kiedykolwiek stosowałam! Działa natychmiast!

Opinia użytkownika 2016-07-22 13:42

W higienie nosa nie szukam wynalazków, tylko mam DISNEMAR dla Dorosłych . Środek poleciła mi znajoma. Dowiedziałam się, że jest bezpieczny i w sam raz dla drog oddechowych. Stosuję go przy katarze, jak mam problem z oddychaniem. I ja rownież mogę go polecić.

Petronela 2016-07-18 16:39

Jeśli nagle kogoś bierze kaszel, to natychmiast podaję DISNEMAR dla Dorosłych . Nigdy mnie nie zawiódł.

Nadia 2016-03-20 22:32

Jakiś czas wstecz poszłam pobiegać w lesie – byłam pewna, że jest całkiem ciepło! Okropnie się myliłam... Jeszcze w nocy dopadło mnie jakieś katarzysko! Zdecydowanie było to nieprzyjemne... Szybko wzięłam DISNEMAR dla Dorosłych . Ten produkt jako jeden z nielicznych działa szybko i skutecznie!

Konstancja 2015-07-22 14:10

W okresie zimowym warto pamiętać o tym, by dbać o higienę nosa. Zatkany nos to początek przeziębienia. Nie czekam aż się rozwinie tylko wybieram DISNEMAR dla Dorosłych . Jestem przekonana, że produkt ten pomoże mi w nawilżaniu śluzówki nosa.

Ula 2015-01-21 20:53

Woda morska Disnemar dla dorosłych to naprawdę dobry produkt. Na zapchany nos jest jak znalazł. Ten dla dzieci też jest dobry, czasem zdarza mi się go podbierać dzieciom

Jacek2 2015-01-05 13:46

Świetne i szybkie działanie gwarantuje ten lek. Polecam dla każdego kto ma problemy z kaszlem i wydzieliną. Po kilku dniach już przechodzi i człowiek czuje się jak nowo narodzony!

Wiktorek 2015-01-03 17:42

Moje dzieci polubiły ten lek to i ja musiałem go spróbować. Ogólnie zaskoczyłem się bo ma bardzo fajny dozownik i można w prosty sposób efektownie pozbyć się nieprzyjemnego czucia!

Radosław Fiutel 2014-12-18 13:57

Stosuje ten preparat od kilku lat, bo jestem alergikiem. Działa bardzo szybko i skutecznie pomaga. Tylko cena troszkę mogłaby być niższa!

Victor 2014-12-15 13:22

Szczególnie pomocny dla osób, które mają alergię na pyłki czy kurze. Stosuje się go jak chce i świetnie udrażnia noc. Ogólnie polecam.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.