Kategorie produktów

Solphadermol

Solphadermol

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Solphadermol

Płyn Solphadermol jest wyrobem medycznym, wskazanym do stosowania jeśli pragniemy pozbyć się ze skóry niesestetycznych wirusowych zmian wywołanych przez mięczaka zakaźnego.

Celem prowadzonej kuracji jest usuwanie wykwitów na skórze. Odbywa się to dzięki bezbolesnemu wywołaniu stanu zapalnego na obszarze zmiany, w wyniku czego zostaja wywołana miejscowa rekacja obronna organizmu, a zmiany zaczynają się goić.

 

Skład

Składniki preparatu Solphadermol są następujące: 

1 ml płynu zawiera 50 mg wodorotlenku potasu oraz wodę oczyszczoną.

Dawkowanie:

Instrukcja używania wyrobu:

Solphadermol należy aplikować na zmiany na skórze za pomocą dołączonej do opakowania szpatułki 2x dziennie. Po nałożeniu płyn powinien mieć możliwość swobodnego wyschnięcia.

W przypadku pojawienia się wystąpienia 12-godzinnego zaczerwieniania (stan zapalny), należy zaprzestać stosowania. Pojawienie się stanu zapalnego oznacza rozpoczęcie się procesu gojenia zmian. 

 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zażywania produktu Solphadermol jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik. Produkt niewskazany dla niemowląt i dzieci w wieku do 2 lat.

Nie stosować płynu w okoliczach oczu, unikać kontaktu z oczami. Przechowywać produkt w pozycji stojącej. Nie używać po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Wyrób należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Mela 2018-01-23 21:09

Także polecam płyn SolphaDermol jedyny i najlepszy w walce z tym okropnym mięczakiem. 100% skuteczny i bezpieczny.

Katarzyna 2017-11-25 13:25

Także męczyliśmy się z mięczakiem, lekarz zalecił nam łyżeczkowanie na które się w żadnym wypadku nie zdecydowałam przy tak małym dziecku. Udaliśmy się do kolejnego lekarza, który polecił nam SolphaDermol, smarowałam i z dnia na dzień krostki wysuszały się aż odpadły i zero śladu. Polecam w sytuacji mięczaka jest niezastąpiony

Wiola 2017-10-25 15:16

Nie wiem, czy chciałabym chodzić z takim kalafiorowatym mięczakiem na skórze...Gdybym nie znała takiego preparatu jak Solphadermol pewnie gnałabym przerażona do lekarza, a tak mogę bez stresu pójść do apteki i pomóc sobie na własną rękę bez wyczekiwania w kolejkach NFZ.

Milaa 2016-07-28 23:07

U mnie też się sprawdził Solphadermol. Podrażnienia skóry były niewielkie i praktycznie niebolesne. To najlepszy sposób na mięczaka zakaźnego.

Aleksandra 2015-12-13 21:27

Może niektórym będzie ciężko w to uwierzyć, ale nigdy wcześniej nie miałam takiego problemu!!! Chodzi o brodawki! Podobno są one spowodowane przez infekcję wirusem brodawczaka ludzkiego! Jak mogłam się tym zarazić? Całe życie nie miałam takiego problemu? Szybko wzięłam w aptece produkt Solphadermol ... Umówiłam się już do lekarza, ale mam nadzieję, że ten produkt szybko zadziała!

Opinia użytkownika 2015-12-01 18:42

Walczę z niekomfortowym problemem a dokładniej z brodawkami. Mówi się, że to przez urozmaicone życie seksualne. Nie ma w tym prawdy. Używam Solphadermol . Ten produkt zawsze mi pomaga i likwiduje problem. Wysusza kurzajki.

Majka 2015-02-13 21:38

Polecam Solphadermol, bo skutecznie poradził sobie z krostkami. Zrobił się lekki stan zapalny ale sama aplikacja nie jest bolesna dla dziecka.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.