Kategorie produktów

Scholl - Spray Do Usuwania Kurzajek I Brodawek

4.75 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Scholl - Spray Do Usuwania Kurzajek I Brodawek

Scholl - Spray Do Usuwania Kurzajek i Brodawek to wyrób medyczny dostępny w postaci sprayu. Produkt przeznaczony jest dla osób, które zmagają się ze zmianami skórnymi w postaci kurzajek lub brodawek. 

Kurzajki to wirus brodawczaka ludzkiego. Pojawia się najczęściej w przypadku obniżonej odporności organizmu lub u dzieci, u których układ immunologiczny dopiero się kształtuje.

W składzie produktu Scholl - Spray Do Usuwania Kurzajek I Brodawek znajdują się substancje, które wspierają eliminację pospolitych brodawek i kurzajek. 

Działanie substancji zawartych w produkcie polega na tym, że po użyciu na brodawce bądź kurzajce tworzy się pęcherzyk. Kurzajka powinna odpaść po10-14 dniach, tworząc miejsce dla nowej warstwy naskórka. 

 

Skład

W składzie spray'u Scholl - Spray Do Usuwania Kurzajek I Brodawek znajdują się następujące substancje:

dimethyl ether, propane, isobutane, hydrocarbon.

Dawkowanie:

Instrukcja stosowania wyrobu medycznego Scholl - Spray Do Usuwania Kurzajek I Brodawek:

należy przestrzegać informacji zawartych w ulotce, a także dokładnego czasu aplikacji. Zgodnie z dołączoną instrukcją należy zamontować aplikator do białej plastikowej przykrywki. Puszka powinna być umieszczona na płaskiej powierzchni (w celu jej zabezpieczenia) z wylotem skierowanym ku górze. 

Białą plastikową przykrywkę umieścić na puszce w taki sposób, by aplikator znajdował się w przezroczystej plastikowej osłonie z boku pojemnika. Puszkę należy umieścić w pozycji pionowej i nacisnąć dozownik, przytrzymując go przez 5 sekund. 

Po tym czasie należy zjąć plastikową przykrywkę z z puszki, a aplikator trzymać ku dołowi, odczekując 15 sekund, żeby zawarty w nim płyn zgromadził się na dole i osiągnął odpowiednią temperaturę zamrażania. 

Brodawka musi być kierowana ku górze, a aplikator ku dołowi. Końcówkę aplikatora skierować na kurzajkę lub brodawkę i przyłożyć do centralnej części, przytrzymać 30 (nie dłużej niż 40) sekund. Po użyciu wyrzucić aplikator. 

Nie należy stosować na pojedynczą kurzajkę lub brodawkę więcej niż 4 razy. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania wyrobu medycznego Scholl - Spray Do Usuwania Kurzajek I Brodawek jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Ze względu na jego łatwopalność, nie należy trzymać go w pobliżu źródeł zapłonu. Nie rozpylać nad otwartym płomieniem. 

Produkt przeznaczony do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami i skórą. Nie zbliżać pojemnika do twarzy. 

Nie stosować u dzieci poniżej 4. roku życia. Produkt nie może być stosowany przez diabetyków i osoby z zaburzeniami krążenia.

Przed użytkowaniem preparatu należy sprawdzić jego termin ważności wskazany na opakowaniu. W przypadku wystąpienia podrażnienia należy zaprzestać stosowania produktu. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Magdalena 2018-04-21 19:49

Moja koleżanka miała kiedyś brzydkie kurzajki na przedramionach. Wyglądało to co najmniej nieestetycznie, a ona je jeszcze rozdrapywała, bo nie mogła się powstrzymać. Kupiłam jej Scholl - Spray Do Usuwania Kurzajek I Brodawek bo miałam dość patrzenia, co robi. Powiem wam, że miałyśmy wtedy jakoś po 15 lat i dla nas to była czarna magia, ale zrobiłyśmy wszystko jak w instrukcji a produkt pomógł.

Liza 2016-11-08 13:32

Nie wiem jak to napisać, ale... pierwszy raz mam taki kłopot!!! Mam na myśli brodawki skórne!!!! Podobno są one spowodowane przez infekcję wirusem brodawczaka ludzkiego! Skąd to się wzięło? Przecież wcześniej nic takiego mi nie dolegało...? Kupiłam na szybko środek Scholl - Spray Do Usuwania Kurzajek I Brodawek . Umówiłam się już do lekarza, ale mam nadzieję, że ten produkt szybko zadziała!

Weronika 2016-04-07 15:40

Polecam!Produkt skuteczny, nie tani, ale wart swojej ceny.

Katarzyna 2016-01-09 10:06

Walczę z wstydliwym problemem a dokładniej z naroślami na skórze. Zwykło się twierdzić, że że to przez niedostateczną higienę. A to kłamstwo. Wybieram Scholl - Spray Do Usuwania Kurzajek I Brodawek . Ten produkt pomaga mi w tym problemie. Wysusza i spłaszcza brodawki.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.