Kategorie produktów

Vericaust

Vericaust

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Vericaust

Vericaust jest wyrobem medycznym w postaci płynu, stosowanym w leczeniu brodawek.

Stosowanie niniejszego płynu powoduje zniszczenie brodawek, które przybierają białawy kolor, po czym zostają odrzucone przez organizm.

Skład

Skład jakościowy produktu Vericaust jest następujący:

100 mg roztworu do stosowania na skórę zawiera 50 mg kwasu monochlorooctowego.

Pozostałym składnikiem jest woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Instrukcja używania wyrobu jest następująca:

nanieść szpatułką niewielką ilość płynu Vericaust bezpośrednio na brodawkę - tak, aby preparat nie dostał się na otaczającą, zdrowa skórę. Pozostawić do wyschnięcia.

Jeśli wielokrotne nakładanie płynu jest niezbędne, należy przemyć skórę ciepłą wodą przed ponownym użyciem.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania wyrobu medycznego Vericaust jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Nie stosować płynu na podrażnione bądź uszkodzone brodawki.

Produkt należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2018-10-23 14:04

Powiem wam szczerze, że nigdy wcześniej nie spotkało mnie coś takiego! Mam na myśli brodawki skórne!!!! Przeczytałam, że powstają u osób noszących wirusa human papilloma virus! Skąd to się wzięło? Przecież wcześniej nic takiego mi nie dolegało...? Szybko wzięłam w aptece produkt Vericaust ! Oby pomogło!

Wanda 2017-09-26 18:41

Zmiany kurzajkowe które mam na dłoniach wkurzają mnie okropnie :/ Sprawiam sobie na to Vericaust ponieważ w mojej opinii się sprawdza .

Lusi 2017-08-21 13:33

dobry sposób na pozbycie się uporczywych brodawek.

Wiesława 2017-04-29 20:50

Jak radzić sobie z kurzajkami? Wybór jest oczywisty: Vericaust . Składniki preparatu wykazują działanie zasuszające i z tego powodu pozwalają mi na stałe pozbyć się brzydkich kurzajek. Istotna w tym wszystkim jest regularność stosowania. Bez niej można pożegnać się z efektami. I dodatkowo warto pamiętać o tym, by dbać o higienę.

Ryszarda 2017-01-27 17:36

Walczę z niekomfortowym problemem a dokładniej z brodawkami. Ludzie mówią, że że to przez niedostateczną higienę. A to kłamstwo. Stosuję Vericaust . Preparat niweluje te dolegliwości. Działa ściągająco i zasusza.

Tomasz 2016-12-08 22:19

Bardzo dobry płyn. Polecam

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.