Kategorie produktów

Brodacid Płyn Na Brodawki

Brodacid Płyn Na Brodawki

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Brodacid Płyn Na Brodawki

Brodacid to produkt leczniczy w postaci płynu do stosowania na brodawki.

Produkt leczniczy Brodacid Płyn Na Brodawki zawiera dwie substancje czynne: kwas mlekowy oraz kwas salicylowy.

Kwas mlekowy w leku odpowiada za niszczenie zrogowaciałej warstwy naskórka. Jest on środkiem żrącym. Kwas salicylowy ma natomiast działanie zmiękczające, keratolityczne oraz rozpulchniające na stwardniały naskórek.

Dimetylosulfotlenek jest w leku Brodacid substancją pomocniczą. Wspomaga on przenikanie substancji czynnych wgłąb skóry.

Wskazaniem do stosowania płynu Brodacid jest leczenie różnego rodzaju brodawek: mozaikowych, stóp, okołopaznokciowych oraz zwykłych.

Skład

Składniki produktu leczniczego Brodacid Płyn Na Brodawki to: 

substancje czynne kwas mlekowy i kwas salicylowy
substancje pomocnicze  - nitroceluloza (2:1) + octan etylu, dimetylosulfotlenek

W 1 g płynu znajduje się 50,4 mg kwasu mlekowego, w postaci 90% roztworu kwasu mlekowego i 100 mg kwasu salicylowego.

Dawkowanie:

Produkt Brodacid Płyn Na Brodawki należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: produkt Brodacid Płyn Na Brodawki należy stosować miejscowo na skórę.

Zaleca się stosować płyn dwa razy w ciągu doby. Aplikować na umytą i osuszoną skórę. Stosować przez okres kilkunastu dni, nie dłużej jak 6-8 tygodni.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik leku Brodacid Płyn Na Brodawki.

Nie należy stosowac leku w okresie ciąży i karmienia piersią. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 2. roku życia. U dzieci powyżej 2 do 12. roku życia produkt może być stosowany wyłącznie pod nadzorem lekarza.

Brodacid Płyn Na Brodawki należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności podany na opakowaniu produktu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2018-04-11 14:42

Walczę z niekomfortowym problemem czyli z brodawkami na skórze. Ludzie mówią, że że to przez niedostateczną higienę. A to nieprawda. Używam Brodacid Płyn Na Brodawki . Ten produkt zawsze mi pomaga i likwiduje problem. Wysusza kurzajki.

Tadka 2017-10-26 17:06

raz w życiu miałam brodawki i właśnie kupiłam wtedy Brodacid. To naprawdę dobry lek, ale trzeba uważać, żeby nie przesadzić, bo łatwo może wypalić też zdrową skórę.

Dominika 2016-03-17 11:03

Może niektórym będzie ciężko w to uwierzyć, ale nigdy wcześniej nie miałam takiego problemu!!! Chodzi o brodawki! Wyczytałam, że pojawiają się one u osób, które mają wirusa HPV!!! Jak mogłam się tym zarazić? Całe życie nie miałam takiego problemu? Kupiłam na szybko specyfik Brodacid Płyn Na Brodawki !!! Oby pomógł!

Jadwiga 2015-08-21 20:09

Znam coś, co mi w końcu pomoże na modzele na moich stopach. Brodacid Płyn Na Brodawki jest w tym naprawdę świetny.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.