Kategorie produktów

Wartner Krioterapia

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Wartner Krioterapia

Wartner Krioterapia to wyrób medyczny leczniczy dostępny w postaci aerozolu do usuwania brodawek.

Preparat przeznaczony jest do leczenia i usuwania popularnych kurzajek.

Podczas usuwania kurzajek istotne jest zlikwidowanie wirusa odpowiedzialnego za powstawanie kurzajek. Produkt przeznaczony jest do stosowania na brodawkę i pozwala precyzyjnie ją zamrozić, umożliwiając jej późniejsze odpadnięcie (po 10-14 dniach). 

Technika stosowania wyrobu medycznego Wartner Krioterapia jest bardzo zbliżona do sposobu usuwania brodawek, stosowanego przez lekarzy. 

Skład

W zestawie Wartner Krioterapia znajdują się

1 pojemnik z aerozolem CE 0344
1 uchwyt wielokrotnego użytku na aplikator
12 aplikatorów piankowych jednorazowego użytku
1 pilniczek wielokrotnego użytku CE
1 ulotkę informacyjną

Wyrób zawiera eter dimetylu i propan (nieszkodliwy dla środowiska).

Dawkowanie:

Instrukcja stosowania wyrobu medycznego Wartner Krioterapia

aplikator piankowy należy umieścić w uchwycie. Wcisnąć aplikator do pojemnika i przytrzymać przez około 3 sekundy. Odczekać 20 sekund po nasyceniu pianki w celu zredukowania jej temperatury. Aplikator przyłożyć do brodawki i przytrzymać 20 sekund (przy brodawce zwykłej) lub 40 sekund (przy brodawce stopy). 

Brodawka zwykle odpada po około 10-14 dniach jednorazowego stosowania.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania produktu Wartner Krioterapia jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik.

Preparat należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla diabetyków oraz dla kobiet w ciąży. Aerozolu nie należy stosować w miejscach, gdzie skóra jest cienka.

Produkt Wartner Krioterapia nie jest przeznaczony do stosowania na brodawkach owłosionych, znamionach, pieprzykach ani na skórze uszkodzonej.

Nie używać wyrobu po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Magik 2017-07-19 11:01

Witam, jak środek ma zadziałać to proszę zeszlifować skórę maksymalnie ile się da, wziąć lód z lodówki zmrozić miejsce aplikacji do takiego stopnia aż będzie trochę bolało od zimna i dopiero przyłożyć aplikator długo i kilka razy aż się skóra odparzy i powstanie pęcherz.

Marzena 2017-04-17 17:03

Wartner Krioterapia pomogl mi pozbyć się uciążliwej brodawki, którą miałam na plecach. Powodowała u mnie straszny dyskomfort, zwlaszcza w nocy, dlatego chcialam pozbyc się jej jak najszybciej.

Sabina 2016-10-30 11:47

Walczę z wstydliwym problemem a mianowicie z kurzajkami. Panuje przeświadczenie, że że powodem jest życie w brudzie. A to nieprawda. Mam wtedy Wartner Krioterapia . Ten produkt daje sobie radę. Wysusza kurzajki.

Sabina 2015-01-21 23:53

Nie wiem jak to napisać, ale... pierwszy raz mam taki kłopot!!! Chodzi o brodawki wirusowe! Przeczytałam, że są one wywołane przez zarażenie się wirusem HPV!!! Jeśli nigdy wcześniej nie miałam takiego problemu to oznacza, że jakoś niedawno to złapałam? Nabyłam przed chwilą środek Wartner Krioterapia . Umówiłam się już do lekarza, ale mam nadzieję, że ten produkt szybko zadziała!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.