Kategorie produktów

Sterimar Cu

3.8 Dobry

ilość opinii: 10

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Sterimar Cu

Sterimar Cu to wyrób medyczny dostępny w postaci spray'u do nosa.

Preparat w szczególności polecany jest do stosowania w okresie jesienno-zimowym, gdy istnieje większe ryzyko wystąpienia infekcji wirusowo-bakteryjnej ze względu na obniżoną odporność organizmu.

Sterimar Cu to naturalny produkt, który zawiera w składzie izotoniczny roztwór wody morskiej wzbogacony miedzią. Roztwór ten wpływa korzystnie na utrzymanie higieny nosa oraz zadbanie o prawidłową kondycję śluzówki.

Miedź, w którą wzbogacony jest roztwór, ma właściwości wspomagające funkcje ochronne błon śluzowych nosa, zwłaszcza w przypadku wirusów i bakterii. 

Skład

W składzie spray'u do nosa Sterimar Cu znajdują się następujące substancje: izotoniczny roztwór wody morskiej wzbogacony miedzią.

Produkt naturalny, bogaty w pierwiastki śladowe i mikroelementy, bez konserwantów.

Dawkowanie:

Instrukcja używania wyrobu medycznego Sterimar Cu:

aplikator należy umieścić w każdym otworze nosowym i rozpylić do każdego nozdrza.

Stosować 2-4 razy dziennie.

Wyrób jest przeznaczony do stosowania przez okres 10-15 dni.

 

 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania wyrobu medycznego Sterimar Cu jest nadwrażliwość na jakikolwiek jego składnik.

Produkt należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Nie wystawiać na bezpośrednie oddziaływanie promieni słonecznych i wilgoci.

Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Czesława 2018-03-19 21:52

Ten produkt pomógł mi pozbyć się dokuczliwych dolegliwości związanych z katarem.

Aga 2018-02-20 12:21

Nie polecam, silne ciśnienie nawet jak dla mnie dorosłej osoby, po kilkukrotnym użyciu brakło ciśnienia w opakowaniu i prawie cała zawartość naddawała się do wyrzucenia. Napewno nie zakupie kolejny raz tego produktu

Herik 2015-03-21 20:56

Na zatkany nos to jest najlepszy środek z którym miałem okazje współpracować. Polecam serdecznie bo nie widzę nic innego lepszego na nos w tych czasach.

Elka 2015-03-05 13:26

Mimo największej skuteczności, taki aplikator od razu mnie zniechęca po nieprzyjemnych doświadczeniach z wcześniejszym sprejem, sorry.

Wanter 2015-01-11 12:04

No cóż. Sterimar cu to jeden z moich stałych leków, które mam przy sobie. Zawsze sięgam do niego, gdy mam problemy z zaśnięciem i zapchanym nosem.

Kopik 2015-01-11 12:03

Nie wiem dlaczego, ale czuje, że ten suplement jest najlepszy na rynku, bo w błyskawiczny sposób udrażnia mój nos i to jest bardzo fajne uczucie! Tylko cena troszkę za duża.

Yolik 2015-01-11 12:02

Jakoś nie odczuwam różnicy po aplikacji tego leku, działa na mnie tak jakby to byłą jakaś woda. Podrażnia strasznie mój nos i musiałem to odstawić.

Oliver W. 2015-01-11 12:01

Korzystam z kropki do nosa bardzo często i muszę przyznać, że do tego leku na początku podchodziłem sceptycznie i teraz zmieniłem o nim zdanie bo bardzo dobrze nawilża nas oraz gwarantuje długotrwałe nawilżenie. Polecam!

Trondek 2015-01-11 12:00

Często mam problemy z zapchanym nosem, nie wiem co zrobić aby było lepiej to sięgam po ten suplement. Zawsze mi pomaga i mogę śmiało mu zaufać bo po 5 minutach już mam piękny i udrożniony nos.

Paweł Inters 2014-12-25 23:33

Na zatkany nos jest to jedyny lek jaki używam. Niby jest drogi ale starcza na długo i wyrównuje się z innymi lekami. Polecam bardzo!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.