Kategorie produktów

Spirulina tabletki Vivio

Spirulina tabletki Vivio
Najtańsza oferta

4.11 Dobry

ilość opinii: 9

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Spirulina tabletki Vivio

Otaczające nas środowisko zawiera wiele toksycznych substancji. Znajdują się one w wodzie i zanieczyszczonym powietrzu, w przetworzonej żywności, a poważnym zagrożeniem dla naszego zdrowia bywa też nadmierny poziom stresu. Co jednak wspólnego ma z tym alga Spirulina platensis? Okazuje się, że więcej niż skłonni bylibyśmy przypuszczać, jest bowiem wartościowym, a jednocześnie naturalnym suplementem żywnościowym.  

Właściwości spiruliny są przedmiotem badań naukowców z całego świata

Trudno się temu dziwić, mamy bowiem do czynienia z rośliną bardzo interesującą. W jej skład wchodzi prawie cztery tysiące różnych związków, wśród których można wymienić między innymi: witaminy, minerały oraz inne substancje odżywcze. Badania potwierdzają jej pozytywne działanie w przypadku wielu schorzeń, choć pojawiały się również przypadki, w których nie można było jednoznacznie stwierdzić, który ze składników doprowadził do ustąpienia niepokojących objawów. Gdy stosujemy odpowiednią dietę, powinniśmy być wolni zarówno od uczucia zmęczenia, jak i utraty sił fizycznych i psychicznych. Odpowiednia, a więc taka, która dostarcza organizmowi odpowiednie ilości zarówno witamin, jak i minerałów.

Sytuacja komplikuje się podczas odchudzania

Przy ograniczaniu spożywanie określonych produktów, niedobory ważnych substancji bywają kwestią czasu. Siprulina zawiera wiele z nich, coraz częściej można więc usłyszeć, że jej stosowanie jest zalecane w celu uzupełnienia wspomnianych braków. Nie można zapominać i o tym, że mamy do czynienia z algą nie tylko niskokaloryczną, ale również odznaczającą się niewielką zawartością tłuszczy. Co więcej, penylanina zawarta w aldze aktywuje metabolizm, a tyrozyna pomaga lepiej kontrolować apetyt. 

Zbyt wysoki poziom cukru we krwi jest uważany za zjawisko szczególnie niebezpieczne

Powoduje bowiem cukrzycę, a ta znana jest jako choroba wyjątkowo trudna do wyleczenia. Na szczęście, odpowiednia kontrola sprawia, że życie z nią jest możliwe. Diabetycy powinni dbać przede wszystkim o dostarczanie do organizmu beta-karotenu, witaminy A, witamin z grupy B, witaminy C, manganu, potasu, magnezu oraz cynku, pozwalają one bowiem na zbilansowanie organizmu. Wszystkie te substancje znajdują się w spirulinie. 

Osoby, które zastanawiają się nad korzyściami, jakie można czerpać z przyjmowania produktu Spirulina tabletki Vivio powinny mieć świadomość tego, że jest ona suplementem wysokoproteinowym, zawierającym nie tylko witaminy, ale również chlorofil. Wspomnienie o tym nie jest przypadkowe, składniki te przyczyniają się bowiem do tego, że alga charakteryzuje się właściwościami, które osłabiają efekt wypadania włosów. Na uwagę zasługuje również Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (NNKT, witamina F) oraz zawarty w spirulinie kwas nukleinowy. Oba składniki to wyjątkowo skuteczni dostawcy tlenu do wielu komórek organizmu, a to wpływa bezpośrednio nie tylko na poprawę stanu włosów, ale również skóry oraz paznokci, w konsekwencji – na młodszy i zdrowszy wygląd.

 


Spirulina tabletki Vivio to nie jedyny produkt, którym warto zainteresować się w naszym sklepie. Kolejnym z nich jest z pewnością siemię lniane w postaci ziaren gotowe do zmielenia. Dla osób, które wolą słodsze opcje przygotowaliśmy syrop z czarnego bzu. Dla wszystkich tych, którym nudzą się ziemniaki i ryż na obiad mamy w ofercie amarantus, czyli zboże tysiąclecia. Jedną z ciekawszych opcji z pewnością są liście stewia.

Skład

Składniki produktu są następujące:

sproszkowana spirulina (Arthrospira platensis) susbtancja przeciwzbrylająca-dwutlenek krzemu, substancja przeciwzbrylająca-sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Dawkowanie:

Zalecana porcja dzienna preparatu Spirulina tabletki Vivio:

Zaleca się przyjmować do 6 tabletek dziennie, po posiłku, popijając obficie wodą.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu.

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu i w sposób niedostępny dla dzieci. Nie stosować jako substytut zróżnicowanej diety. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Asia 2018-07-12 12:43

Nie dam rady jeść glonów :) ale po rezygnacji z mięsa zainteresowałam się bardzo i strączkami i algami. Taki skoncentrowany preparat jak sprirulina vivio w tabeltkach to coś w sam raz dla mnie. Konsystencja przestaje mieć w tym momencie znaczenie ;)

Cezaryna 2018-05-04 12:40

Słyszałam, że algi to nic innego jak powszechne glony. Wymienia się tu przede wszystkim chlorellę i spirulinę. Walory alg nie są nam obce dlatego stosuje je coraz więcej kobiet. Ja również używam Spirulina Tabletki . Środek przynosi mnóstwo walorów i korzyści.

Jolanda 2017-12-31 15:40

Gdzieś widziałam dokument o dobrych właściwościach alg. Pomyślałam, że można ocenić. Zakupiłam na początek Spirulina Tabletki i przyznaję, że jestem pozytywnie zaskoczona. Preparat pomaga mi kontrolować wagę.

ssssaa 2017-08-14 14:21

Działa bardzo dobrze i swietnie sie przyswaja, biore tez jak ide biegac

Opinia użytkownika 2017-05-27 20:44

całkiem spoko rzecz

Alvin 2017-05-19 14:23

Ciekawy produkt do wypróbowania dla wegetarian i osób, które z założenia nie jedzą mięsa, pomaga uzupełnić braki składników odżywczych.

Onka 2015-08-20 11:52

Oj! Nie ma co się tak suplementować. Należy naturalnie się wzbogadać niż tak sztucznie!

Melia 2015-08-20 11:51

Jestem bardzo zachwycony stosowaniem tego preparatu. W szybki sposób pozwala mi na dostarczenie odpowiednich minerałów i pierwiastków do organizmu. To działa!

Amanda 2015-08-20 11:51

Działa bardzo dobrze. Jest to jednak zwykły suplement, których na naszym rynku jest bardzo dużo. Czasami widziałam nawet niższą cenę.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.