Kategorie produktów

Tryptoino

Tryptoino

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Tryptoino

Tryptoino to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Wskazaniem do jego stosowania jest chęć uzupełnienia codziennej diety w składniki zawarte w preparacie.

Produkt polecany jest dla osób, które chcą wspomóc funkcjonowanie organizmu, ponieważ czują się zmęczone. 

W składzie suplementu diety Tryptoino znajdują się składniki takie jak L-tryptofan czy inozytol. Składniki te wspierają układ nerwowy, zmniejszając szkodliwe oddziaływanie nadmiernego stresu i wspomagając reakcję organizmu na stres.

W formulacji suplementu można znaleźć witaminę B6. Witamina B6 także wspiera układ nerwowy oraz wspomaga utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych. Ponadto - witamina B6 może zmniejszać uczucie zmęczenia i znużenia.

Skład

W składzie suplementu diety Tryptoino znajdują się następujące substancje:

L-tryptofan, inozytol, kapsułka (żelatyna, woda, barwniki - E 171, E 172), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), substancja wypełniająca - maltodekstryna, substancja przeciwzbrylająca - E 470b.

Zalecane spożycie:

Suplement diety Tryptiono należy stosować doustnie. Kapsułkę przyjmować 30 minut przed posiłkiem, popijając obficie wodą. Zaleca się stosować 2-3 kapsułki dziennie.

Zawartość składników w 3 kapsułkach suplementu

Składnik Zawartość (% RWS*)
L-tryptofan 450 mg
Inozytol 450 mg
Witamina B6 1,5 mg (107%)

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania preparatu Tryptoino jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed działaniem światła i wilgoci. 

Produkt ten jest zalecany wyłącznie osobom dorosłym. Nie zaleca się stosować go u kobiet w ciąży i podczas karmienia piersią. 

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy pamiętać, że zrównoważony sposób żywienia oraz aktywność fizyczna stanowią podstawę niezbędną do prawidłowego funkcjonowania organizmu. 

Po upływie terminu ważności nie należy stosować suplementu diety. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Olimpia 2020-01-13 19:39

Chroniczne uczucie zmęczenia nie jest problemem który uda się zwalczyć tylko lekarstwami - nawet jakby były najlepsze. Ważny jest też wypoczynek oraz jak najmniej problemów.

Natalia 2018-12-08 23:44

L tryptofan zawarty w skłądzie preparatu jest ważny dla utrzymania prawidłowego funkcjonowania ukłądu nerwowego. Tryptoino wspiera utrzymanie równowagi emocjonalnej oraz zmniejsza objawy towarzyszące nadmiernemu stresowi.

Joanna 2016-03-02 13:08

Bardzo dobry suplement diety,może być stosowany w przypadku nerwic i stanów stresowych.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.