Kategorie produktów

TussiDrill

TussiDrill

3.38 Średni

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu TussiDrill

TussiDrill to produkt leczniczy w postaci syropu o działaniu przeciwkaszlowym.

Wskazaniem do stosowania syropu TussiDrill jest krótkotrwałe leczenie suchego, ostrego kaszlu. Należy jednak pamiętać, że syrop TussiDrill nie może być stosowany przez osoby, u których zdiagnozowano kaszel astmatyczny czy kaszel wilgotny.

Substancją czynną syropu TussiDrill jest dekstrometorfan, który ma działanie hamujące na kaszel. Dekstrometorfan zmniejsza natężenie i częstość kaszlu, niezależnie od jego przyczyny.

Produkt TussiDrill nie uzależnia. Syrop jest przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci powyżej 6. roku życia.

Skład

W składzie syropu TussiDrill znajdują się następujące substancje:

substancja czynna 5 ml (1 miarka) syropu zawiera 5 mg dekstrometorfanu bromowodorku
substancje pomocnicze Maltitol ciekły, Metylu parahydroksybenzoesan sodowy, Propylu parahydroksybenzoesan sodowy, Zapach Karmelowy 28 A 103, Kwas mlekowy, Woda oczyszczona

Dawkowanie:

Produkt leczniczy TussiDrill należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: lek TussiDrill należy spożywać doustnie.

Zalecane dawkowanie leku to 1mg syropu na 1kg masy ciała. Dawkę należy podzielić na 4. Minimalny odstęp czasowy między dawkami to 6 godzin.

Jednorazowo nie należy stosować więcej niż 0,25 mg syropu na kilogram masy ciała. Jedna miarka (dołączona do opakowania) zawiera 5ml.

 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek ze składników produktu leczniczego TussiDrill.

Preparat dla dzieci powyżej 6. roku życia. Nie stosować dłużej niż 5 dni bez konsultacji z lekarzem. Produkt TussiDrill należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności wskazany na opakowaniu. 

Nie stosować w przypadku zapalenia oskrzeli i innych chorób zaiązanych z nadmierną produkcją śluzu. W czasie stosowania syropu TussiDrill przeciwwskazane jest stosowanie alkoholu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Patrycja 2019-09-29 00:25

Syrop działa max 6h... Później resztki substancji z syropu uniemożliwia odkaszlnięcie. Myślałam że płuca wypluje. Nie dziękuję lekarzowi który zapisał mi go na receptę.

Patrycja 2019-09-29 00:25

Syrop działa max 6h... Później resztki substancji z syropu uniemożliwia odkaszlnięcie. Myślałam że płuca wypluje. Nie dziękuję lekarzowi który zapisał mi go na receptę.

Czesława 2018-11-18 14:35

Mojego młodego ciagle łapie kasze – duszący i suchy! Lekarz zawsze w takiej sytuacji rekomenduje TussiDrill . I ja to popieram! Ten preparat zawsze daje radę z jego kaszlem!

Łukasz 2017-05-24 00:59

Mało skuteczny

Celina 2016-03-21 13:12

doskonale usuwa uporczywy kaszel

Opinia użytkownika 2015-09-25 11:34

nie polecam. Drogi i niezbyt skuteczny. Mi nie pomógł

Tomasz 2015-08-22 17:20

TussiDrill pomaga zahamować kaszel i można w spokoju zasnąć. Działa długo dzięki czemu możliwe jest przespanie całej nocy.

Opinia użytkownika 2015-06-14 15:53

TussiDrill świetnie daje radę z każdego rodzaju kaszlem ! Cenię sobie błyskawicznie działanie tego produktu! Jak dla mnie zasługuje na 5!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.