Kategorie produktów

Tymianek z Miodem i Anyżem

Tymianek z Miodem i Anyżem

4.63 Bardzo dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Tymianek z Miodem i Anyżem

Tymianek z Miodem i Anyżem to suplement diety dostępny w postaci pastylek do ssania. Pastylki Tymianek z Miodem i Anyżem wykazują działanie kojące, doskonale łagodząc podrażnienia zarówno jamy ustnej, jak i gardła czy krtani. Unikalna kompozycja składników obejmuje wyciąg z tymianku, wzbogacony miodem, anyżem oraz witaminą C.

Skład

Składniki preparatu Tymianek z Miodem i Anyżem to:

- substancją aktywną preparatu jest: wyciąg z tymianku (25 mg), miód (50 mg), olejek anyżowy (3,75 mg), witamina C (20 mg);

- pozostałe składniki tego preparatu to: cukier oraz syrop glukozowy.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu Tymianek z Miodem i Anyżem powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu Tymianek z Miodem i Anyżem.

Zalecana porcja suplementu do przyjęcia w ciągu dnia to: 4 pastylki. Preparat należy ssać powoli.

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem produktu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Tymianek z Miodem i Anyżem.

Preparat Tymianek z Miodem i Anyżem należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Produkt nie jest wskazany dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do przyjęcia w ciągu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-03-25 21:49

Kupuję ten środek na szczypiące gardło. Spodziewna poprawa jest murowana.

Opinia użytkownika 2018-05-06 12:21

W biurze klimatyzacja chodzi non stop!... To idealny klimat do łapania chorób! Ja zachorowałam na coś z gardłem :( Czuję powiększone węzły, które bolą jak chcę coś zjeść! Postanowiłam kupić Tymianek z Miodem i Anyżem . Sądzę, że ten specyfik dobrze sobie radzi, ale bez wizyty u lekarza chyba nie dam rady!

Opinia użytkownika 2018-01-15 16:53

Podczas jesieni i zimy często atakuje mnie kłopot z gardłem. Jest suche i boli! Tymianek z Miodem i Anyżem działa na moje kłopoty. Błyskawicznie i na długo eliminują ból!

Radosz 2017-04-13 10:56

Od lat kupuję sobie te pastylki i bardzo je sobie chwalę.

Sebciu 2017-04-12 12:46

Fajna kompozycja o ciekawym smaku, jednak na silny ból gardła - nieskuteczna.

Wiesława 2016-04-15 12:00

W ostatnich miesiącach piecze mnie gardło ,zupełnie nie wiem skąd takie coś. Czy potwierdzacie, że Tymianek z Miodem i Anyżem radzi sobie z problemami gardłowymi?

Mikołaj 2016-03-26 12:35

Zdarte gardło chwilami wręcz błaga o ratunek... Od niedawna używam w tym celu Tymianek z Miodem i Anyżem ... Z autopsji wiem, że sprawdza się w porządku i na pewno wrócę do niego nie raz!

Gracjana 2016-01-31 18:02

Gdy odczuwam dyskomfort w gardle i w strunach głosowych ważną rolę odgrywa nawilżenie gardła i krtani. Z ratunkiem przychodzi mi wtedy środek Tymianek z Miodem i Anyżem . W mojej pracy zdrowe gardło to niezbędnik a składniki produktu wspierają gardło, redukują dolegliwości i przywracają mowę.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.