Kategorie produktów

Uriage Cu-Zn

Uriage Cu-Zn

3.86 Dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Uriage Cu-Zn

Uriage Cu-Zn to kosmetyk w postaci kremu, który jest wskazany do stosowania na skórę twarzy i ciała, w przypadku występowania wszelakich podrażnień skóry, zapaleń, a także zajadów i liszajów.

Ze względu na swój bogaty skład, koi i regeneruje, a ponadto wykazuje działanie odkażające.

Produkt Uriage Cu-Zn można używać od 1. miesiaca życia.

Skład

Składniki kremu Uriage Cu-Zn to: woda termalna Uriage, TLR2-regul complex, glukonat miedzi, glukonat cynku, tlenek cynku, aloes.

Dawkowanie:

Stosowanie kremu Uriage Cu-Zn: smarować miejsca zmienione chorobowo lub podrażnione w zależności od potrzeby.

Przeciwwskazania

Nie stosować kremu Uriage Cu-Zn w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.

Nie używać po upływie terminu ważności podanego na opakowaniu. Przechowywać zgodnie z zaleceniami producenta.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Wandzik 2018-05-27 15:38

U mnie Uriage Cu-Zn sprawdza się bardzo dobrze, minus jedynie za wysoką cenę...

Kunegunda 2017-10-28 22:50

Jak radzić sobie w piekących podrażnieniach skóry? Najlepiej używać Uriage Cu-Zn . Jest to preparat kosmetyczny i dermatologiczny, który wspiera regenerację skóry przy podraznieniach. Posiada właściwości łagodzące i nawilżające.

Rut 2017-10-03 10:48

W stanach zapalnych skóry jest się mocno ograniczonym w doborze preparatów. Trzeba robić to z wielką ostrożnością. A najlepiej skonsultować wybór z lekarzem. Uriage Cu-Zn to specyfik, polecany jak pojawia się stan zapalny :)

Marcelin 2015-11-28 15:40

Bolesne zajady na ustach bardzo nie dają mi spać :/ Znajomy farmaceuta zarekomendował mi wypróbować Uriage Cu-Zn na to schorzenie... Uważam, że był to odpowiedni strzał :)

Józefa 2015-10-20 00:57

Uriage Cu-Zn to bardzo skuteczny produkt na zajady. Zajady to bardzo często efekt niedoboru witamin i pewnie niejeden się z nimi zmagał. Istotne jest, by zadbać o uzupełnienie tego, czego organizmowi brakuje.

Edmund 2015-09-09 14:06

Skóra na moich rękach już od dłuższego czasu sprawia mi problemy :( Nie posiadam jeszcze kontaktu na fachowego lekarza więc muszę o nią dbać na własną rękę. Ciężko, bo to jest metoda oparta na wielu niepowodzeniach. Uriage Cu-Zn sprawdził mi się raczej przeciętnie. Nic nie zrobię - trzeba będzie poszukiwać produktu, który w końcu się sprawdzi.

Alicja 2015-08-14 17:13

Na zajady Uriage Cu-Zn to produkt zupełnie przeciętny.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.