Kategorie produktów

Urticanes Tea

Urticanes Tea

4.0 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Urticanes Tea

Urticanes Tea to suplement diety w postaci saszetek ziołowej herbatki przeznaczonej do zaparzania, do stosowania w trakcie rekonwalescencji oraz w stanach zmęczenia i osłabienia, w celu wzmocnienia organizmu.

Składniki roślinne zawarte w herbatce przyczyniają się do wzmocnienia naturalnych mechanizmów odpornościowych.

Skład

Składniki 1 saszetki herbatki ziołowej Urticanes Tea to:

liść pokrzywy 0,4 g, liść pietruszki 0,4 g, ziele skrzypu polnego 0,4 g, owoc róży 0,4 g, kwiatostan głogu 0,3 g, owoc jarzębiny 0,1 g.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zażywania preparatu Urticanes Tea jest nadwrażliwość na jakikolwiek jego składnik, ciąża oraz okres karmienia piersią. 

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na opakowaniu produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Żaneta 2020-02-19 18:20

Chroniczne uczucie zmęczenia nie jest problemem który da się pokonać. jedynie lekami - nawet najskuteczniejszymi. Kluczowy jest dodatkowo wypoczynek oraz jak najmniej stresu!

Danka 2017-09-11 15:04

Fajna herbatka, ale chyba coś nie bardzo jest ostatnio z jej dostępnością, wiecie coś???

Liza 2016-11-24 20:32

Urticanes Tea to produkt, dedykowany w okresie rekonwalescencji. Okres ten sprzyja regeneracji organizmu, np. po operacji, zabiegu i tak dalej. Takie preparaty zawierają kompleks ważnych dla organizmu składników.

Teodor 2015-05-23 19:46

Urticanes Tea zażywam wspomagająco na kłopoty z ciśnieniem. Polecam.

Leokadia 2015-02-13 23:09

Hmm... nigdy nie myślałam, że istnieją takie specyfiki które pomagają szybciej dojść do pełnej sprawności. Urticanes Tea jest jednym z nich!

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.