Kategorie produktów

Usn Pure Glutamine

Usn Pure Glutamine

4.33 Dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Usn Pure Glutamine

Usn Pure Glutamine to zaawansowany suplement   dostarczający wysokiej jakości, czystą glutaminę. Glutamina to najbardziej rozpowszechniony aminokwas w ludzkim organizmie odpowiedzialny za utrzymanie dodatniego bilansu azotu w mięśniach , syntezę białka, produkcję glukozy w wątrobie, zwiększenie naturalnej odporności organizmu. 

Skład

Proszek L-glutaminy

Dawkowanie:

Należy przyjmować jedną porcję 2-5 razy dziennie z wodą – jedną porcję przed i jedną po treningu. W celu uzyskania optymalnych wyników należy przyjmować ostatnią porcję przed snem.

Przeciwwskazania

W przypadku osób poniżej 18 roku życia, kobiet w ciąży lub karmiących piersią, oraz osób, u których zdiagnozowano choroby, przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem. Nie stosować w przypadku chorób nerek, wątroby. Wysokie dawki mogą powodować problemy gastryczne. Zawodowi sportowcy przed zastosowaniem powinni zapoznać się z informacjami dotyczącymi zakazanych substancji w sporcie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia. Suplement nie może zastępować zróżnicowanej diety. Przechowywać w suchym, chłodnym, niedostępnym dla dzieci miejscu. 

 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Aneta 2016-11-29 15:08

Za taką cenę naprawdę warto! Działa dobrze

Klemens 2016-11-15 15:01

czy wy naprawdę myślicie, że Usn Pure Glutamine bez ćwiczeń i odpowiedniej diety zrobi cuda. Trzeba ćwiczyć, jeść i dopiero suplementowac!

Jan 2016-03-04 10:25

Robi swoją robotę jak najbardziej. Polecam

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.