Kategorie produktów

Żel Reumo Terapia

4.57 Bardzo dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Żel Reumo Terapia

Żel Reumo Terapia to wyrób medyczny przeznaczony do leczenia i łagodzenia bólów stawów i mięśni. Produkt wskazany do leczenia i łagodzenie bólów stawów i mięśni: po endoprotezowaniu dużych stawów, reumatycznych, na tle zwyrodnieniowym, po nadmiernym wysiłku, z przetrenowania oraz w rehabilitacji pourazowej. Działanie żelu jest oparte na jego unikatowych właściwościach fizykalnych.

Skład

Składniki wyrobu medycznego Żel Reumo Terapia to: 

Agua. Alcohol Denat. 40% vol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Menthol, Acryiates/ClO-W Alkyl Acrylatete Crosspolymer, Triethanolamme, Parfum, Cl 42090, Linalool, Citral, Eugenol, Cinnamal, d-Limonene.

Dawkowanie:

Dawkowanie wyrobu medycznego Żel Reumo Terapia powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu.

Sposób użycia żelu Reumo Terapia jest następujący: Należy wcierać żel kilka razy dziennie nakładając jednorazowo ok. 2-3 cm żelu na dłoń. Żel wmasowywać do pierwszych oznak wchłaniania się. Korzystnie jest wykonywać zabieg na przemian ruchami kolistymi i posuwistozwrotnymi. Po ustąpieniu objawów stosować jeszcze przez kilka dni.

Przeciwwskazania

Przed użyciem wyrobu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik wyrobu Żel Reumo Terapia.

Nie stosować na uszkodzoną skórę. Preparat Żel Reumo Terapia należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-01-17 16:43

wybór środków na uśmierzenie bólu traktuję nad wyraz serio. Tu nie ma miejsca na kompromisy bo łatwo zaszkodzić swojemu zdrowiu.

Andrzej 2020-01-14 18:12

hmm nie kupuję nic innego. odpowiedni wybór.

Martool 2017-08-18 11:29

Używam od niedawna i szybko złagodziło bóle stawów:)

Opinia użytkownika 2017-05-27 21:39

brak zastrzeżeń

Henryk 2017-05-11 15:49

Żel bardzo dobrze działa na stawy.

Opinia użytkownika 2016-04-04 15:57

stosowany systematycznie poprawia jakość życia, zmniejsza ból.

Ludwina 2015-11-30 11:44

Bywają gorsze dni, kiedy umieram z powodu różnych bólów. Ale kiedy mam walczyć z bólem nie eksperymentuję. Sięgam po najskuteczniejszy. I taki jest Żel Reumo Terapia . Ufam temu produktowi, bo nigdy mnie nie zawiódł.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.