Kategorie produktów

Ziaja AntyBzzz

Ziaja AntyBzzz

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 2

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Ziaja AntyBzzz

Ziaja AntyBzzz to preparat biobójczy dostępny w postaci płynu. Produkt jest wskazany do stosowania w okresie letnim ze względu na no, iż jest to okres przyciągający owady, komary i insekty. 

Wskazaniem do stosowania żelu Ziaja AntyBzzz są podrażnienia, pieczenie i bolesność skóry, powstałe na skutek ukąszenia komara, ale także kleszczy i os.

Skład preparatu został opracowany tak, by redukował zaczerwienienie i łagodził pieczenie. Składniki żelu mobilizują skórę do regeneracji. Stosowanie żelu jest także wskazane w celu zabezpieczenia przed ukąszeniami przez insekty, przenoszące choroby.

Preparat jest bardzo dobrze tolerowany, gdyż nie zawiera alkoholu, zapachu i barwików.

Skład

W składzie żelu Ziaja AntyBzzz znajdują się następujące substancje: ir 3535, prowitamina B5 (D-panthenol).

Dawkowanie:

Instrukcja stosowania środka Ziaja AntyBzzz: spryskać obszar skóry z odległości ok. 20 cm. W razie potrzeby czynność powtarzać co 4 godziny. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Ziaja AntyBzzz. Produkt należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Produkt należy także przechowywać z dala od wszelkich źródeł ciepła i otwartego ognia. Produkt łatwopalny. Unikać kontaktu z oczami. Stosować wyłącznie zewnętrznie na skórę. Nie stosować u dzieci poniżej 1. roku życia. Po użyciu należy dokładnie umyć ręce. Nie stosować po upływie terminu ważności. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Patrycja 2018-07-02 22:32

Ukąszenia komara? Wypady pod namiot? Już mi nie straszne od kiedy mam Ziaja AntyBzzz. Odstrasza wszystkie insekty, a ja mogę być spokojna.

Lucyna 2016-04-18 14:02

Bardzo przyjemny produkt- faktycznie działa, łagodzi swędzenie, niweluje odczyn alergiczny, więc nie jestem upstrzona czerwonymi plackami.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.