Kategorie produktów

MosKILL tabletki musujące

MosKILL tabletki musujące

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 1

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu MosKILL tabletki musujące

MosKILL to suplement diety dostępny w postaci tabletek musujących. Wskazaniem do jego stosowania są dolegliwości (pieczenie, swędzenie), będące efektem ukąszenia przez owada. 

W składzie suplementu diety MosKILL tabletki musujące znajdują się ekstrakty ziołowe (ekstrakt z mięty, szałwi, rumianku, pachnotki i czarciego pazura), które wspomagają redukcję odczuwanych dolegliwości oraz mają właściwości łagodzące.

Składniki preparatu wspierają zmniejszanie obrzęku. MosKILL tabletki musujące zawiera również witaminę C, która jest silnym antyoksydantem, bierze udział w produkcji kolagenu oraz wspomaga mechanizmy obronne organizmu. 

Skład

W składzie suplementu diety MosKILL tabletki musujące znajdują się następujące substancje:

regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, wodorowęglan sodu; węglan wapnia; substancja wypełniająca: sorbitol; witamina C; substancje słodzące: acesulfam K, aspartam; ekstrakt z rumianku, ekstrakt z czarciego pazura, ekstrakt z pachnotki, ekstrakt z nagietka, ekstrakt z mięty, ekstrakt z szałwii, substancja wiążąca: poliwinylopirolidon.  

Zalecane spożycie:

Zalecane dzienne spożycie suplementu diety MosKILL tabletki musujące to 1 tabletka. Tabletkę należy rozpuścić w szklance wody. Wypić po całkowitym rozpuszczeniu się tabletki w wodzie. 

Nie przekraczać wskazanej dziennej porcji suplementu diety.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu MosKILL tabletki musujące. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, z dala od światła i wilgoci. Produkt może zawierać śladowe ilości lakozy. Zawiera żródło fenyloalaniny. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zbilansowana dieta i aktywny styl życia stanowią podstawę prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie stosować po upływie terminu ważności. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Czarek 2018-03-12 21:46

Oooo tak, produkt bardzo dobrze radzi sobie z dolegliwościami po ukąszeniu. Warty uwagi jest także żel MosKILL.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.