Kategorie produktów

Activon Tube

4.57 Bardzo dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Activon Tube

Activon Tube to wyrób medyczny w postaci leczniczego miodu Manuka w żelu, o potencjale antybakteryjnym.

Produkt sprawdza się u osób, które borykają się z trudno gojącymi się ranami. Activon Tube usuwa tkanki martwicze oraz eliminuje nieprzyjemny zapach, który może wydobywać się z rany. 

Miód Manuka przyspiesza procesy regeneracyjne, co wpływa na szybsze wygojenie się rany. Wskazaniem do stosowania preparatu  są: oparzenia, rany chirurgiczna, owrzodzenia kończyn, odleżyny oraz przeszczepy miejscowe.

Skład

W składzie preparatu Activon Tube znajdują się następujące substancje: miód Manuka.

Dawkowanie:

Sposób użycia: preparat należy aplikować bezpośrednio na ranę. Po zastosowaniu żelu, na ranę można nałożyć opatrunek. Produkt należy użyć w ciągu 4 dni od otwarcia.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania wyrobu medycznego Activon Tube jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników. Produkt zawiera w swoim składzie glukozę. Nie stosować u osób uczulonych na pszczeli jad.

Po zastosowaniu żelu może wystąpić ból. Jeśli ból nie ustąpi po zażyciu środków przeciwbólowych, należy zaprzestać stosowania tego produktu.

Preparat należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Aśka 2018-11-16 10:26

Miód manuka podobno najzdrowszy miód na świecie. czy najzdrowszy nie wiem, ale na pewno najdroższy. Czytałam o jego wręcz magicznych właściwościach i powiem szczerze, że postanowiłam kupić. Jednak gdy zobaczyłam cenę 100zł za słoiczek to mi ręce opadły i zaczęłam szukać jakiegoś zmienika. Znalazłam Activon Tube. Stosuję go jako odżywkę dla mojej skóry i muszę przyznać, że spisuje się rewelacyjnie. Wyrównał koloryt mojej cery i usunął większość niedoskonałości. Myślę już nawet by kupić prawdziwy miód manuka bo z pewnością będzie działał lepiej.

Maria 2018-08-28 19:59

Czy to prawda że activon tube można tylko zastosować przez 4 dni . Znalazłam w zastosowaniu na jednej ze stron . Mam obawę czy go dalej stosować czy tak jak przeczytałam o tych 4 dniach . Zauważyłam poprawę gojenia się rany i nie wiem co dalej czy stóp czy dalej stosować. Może ktoś mi poradzi bo rana się zagoila ale swedzi i zluszcza się na niej nowy naskórek , wtedy nakładamy maść fucidin aby nie drapac bo przynosi chwilową ulgę.

Petronela 2017-09-18 12:44

Przydarza mi się zranić się. Mały problem, ale z początku mocno szczypie. W takich okolicznościach za każdym razem stosuję Activon Tube . Jak dla mnie spoko! Dobrze wpływa na rany.

Ludmiła 2017-07-24 21:55

W przypadku ran trzeba zadziałać w samo źródło. Najistotniejsze to, żeby odkazić ranę. Activon Tube to preparat z którego pomocą można zadziałać na każdą ranę. Wiadomo, może trochę szczypać, ale to oznacza, że rana się oczyszcza.

Opinia użytkownika 2016-03-15 12:48

super!!

Dawid 2016-03-07 10:27

Polecam.Swietny na gojenie ran.

Amanda 2015-01-24 11:39

Activon Tube u mnie sprawdza się bardzo dobrze, ale u mojej koleżanki już nie.... Mi pomaga produkt zawsze na rany wszelkiego pochodzenia, a u niej następuje ból nie do zniesienia.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.