Kategorie produktów

Alpa Medical Neuroterapia

Alpa Medical Neuroterapia

4.14 Dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Alpa Medical Neuroterapia

Żel Alpa Medical Neuroterapia to preparat o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym, znajdującym zastosowanie w łagodzeniu bólu kręgosłupa oraz nerwobólów.

Kosmetyk ten przynosi ulgę w przypadku dolegliwości takich jak rwa kulszowa, bóle korzeniowe, czy ostroga kości piętowej. Stosowanie żelu wspomaga klasyczną terapię, może on być bezpiecznie używany równolegle z przyjmowaniem leków.
 

Skład

Skład preparatu przedstawia się następująco:

Formuła ziołowa Alpa 97011 zawiera olejki eteryczne: anyżowy, goździkowy, eukaliptusowy, rozmarynowy, tymiankowy, lawendowy, kubebowy, kosodrzewinowy, cynamonowy, dodatkowo wzbogacone o naturalne składniki wzmacniające ich działanie (octan izoborneolu, octan terpineolu, linalol oraz nerol).

Dawkowanie:

Zalecany sposób użycia:

Żel Alpa Medical Neuroterapia należy wmasować w bolące miejsce. Preparat może być także zastosowany w postaci zabiegu fonoforezy, galwanizacji, jako wcierka oraz pod okluzją. 

Przeciwwskazania

Nie należy stosować żelu Alpa Medical Neuroterapia w razie wystąpienia uczulenia na składniki produktu. Używać zgodnie z przeznaczeniem.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Makary 2020-03-09 09:29

prawdę rzecz biorąc nie mam się do czego przyczepić. Trafiony zakaup.

Hermenegilda 2020-01-03 09:50

temat leków na zwalczenie bólu traktuję bardzo zdroworozsądkowo. Tu nie ma półśrodków. przecież nie tak trudno sobie zaszkodzić.

Aldona 2018-11-18 15:50

Od jakiegoś czasu mocno piecze mnie gardło. Sądzę, że coś mnie wkrótce złapie. Robi się coraz zimniej a dla nas to czas niesprzyjający... Poszłam do pobliskiej apteki i kupiłam Alpa Medical Neuroterapia . Liczę, że ten produkt pomoże...

Opinia użytkownika 2018-08-25 22:24

W mojej firmie dźwigam drobne paczki. W tej sytuacji strasznie męczy mnie ból kręgosłupa. Wsparciem jest zawsze preparat Alpa Medical Neuroterapia :) Ból ustaje a dla mnie to jak kamień z serca. Jest skuteczny!

Patryk 2017-09-20 14:27

Moje korzonki czasem dają o sobie znać...przed pójściem do lekarza zaczynam od smarowania się tym żelem i jak jest ulga to mam na trochę spokój.

Sabina 2017-07-20 16:36

Na ból pleców to się na pewno nie przyda: Alpa Medical - jest po prostu do bani! Po prostu szkoda kasy!

Opinia użytkownika 2016-11-13 13:38

Pracuję w hali produkcyjnej i każdego dnia mamy do przepakowania ogromne paczki. Nie dziwi mnie więc, że tak bardzo boli mnie kręgosłup. Z tego już powodu musiałem zacząć działać. Na dolegliwości bólowe użytkuję Alpa Medical Neuroterapia . Dzięki temu specyfikowi ból ustępuje a ja mogę pracować i osiągać wysokie efekty.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.