Kategorie produktów

Alterra, Getonte Tagescreme Pfirsich

Alterra, Getonte Tagescreme Pfirsich

4.0 Dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Alterra, Getonte Tagescreme Pfirsich

n/a

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Hania 2016-02-23 17:31

Obecnie nie wyobrażam sobie poranka bez tego kremu. Jest lekki, ma świetny skład i sprawił, że na mojej buzi od kilku miesięcy nie wyskoczyła ani jedna (!) niespodzianka.Polecam!

Worth 2015-08-12 11:28

Fajny lekki krem na lato - u mnie nie zapycha porów, do tego można go stosować na przemian z innymi produktami. Na szczęście mam trochę ciemniejszą karnację i kolor fajnie mi spasował :)

Małgosia 2015-08-12 11:24

Jeśli nie mamy większych problemów z skórą to będzie to krem idealny, dobrze kryje minimalne nierówności i wyrównuje koloryt. U mnie twarz wygląda znacznie lepiej, więc jak najbardziej polecam!

Renata 2015-08-12 11:23

Odcień tego kremu jest trochę za ciemny i producent powinien wprowadzić ich co najmniej 2 albo 3. Jeden to zdecydowanie za mało. Minimalnie kryje i nadaje twarzy koloryt.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.