Kategorie produktów

Antotalgin Natural

4.38 Dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Antotalgin Natural

Antotalgin Natural to wyrób medyczny dostępny w postaci kropli do uszu, przeznaczony do usuwania woskowiny usznej.  

Wskazaniem do stosowania wyrobu medycznego jest m.in. chęć zadbania o higienę uszu, na którą składa się także pozbywanie się zalegającej zawartości w przewodzie słuchowym. 

Gromadzący się w uszach nadmiar woskowiny może prowadzić np. do stanów zapalnych. 

W składzie kropli do uszu Antotalgin Natural znajdują się składniki, które wspomagają likwidację tzw. korka woskowinowego i zmniejszają ryzyko ponownego gromadzenia się woskowiny w uszach. Dzięki temu przywracają komfort słuchu. 

Skład

W składzie kropli do uszu Antotalgin Natural znajdują się następujące substancje: natrii docusas, calendula officinalis, vehiculum.

Dawkowanie:

Preparat Antotalgin Natural przeznaczony jest dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 1. roku życia. Produkt należy stosować w pozycji leżącej. 

Preparat stosować:

Wskazanie Instrukcja użycia
regularna higiena 1-2 razy na tydzień
do usuwania nagromadzonej woskowiny 3-5 kropli do każdego ucha przez 3 dni z rzędu. W razie potrzeby stosować kilka razy dziennie

Nie stosować inaczej niż to zostało opisane. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania wyrobu medycznego Antotalgin Natural jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników. Produkt ten powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej w zamkniętym opakowaniu.

Wyrobu nie należy stosować w przypadku perforacji błony bębenkowej, infekcji ucha lub założonego drenu. Jeśli ma miejsce infekcja bądź ból ucha, należy skonsultować się z lekarzem. 

Przed użyciem sprawdzić termin ważności. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Olga 2018-10-25 21:02

Moja Babcia boryka się z zalegającą woskowiną. Wiem, że Antotalgin Natural jest skutecznym preparatem na tą niedogodność!

Anna 2018-02-13 16:38

Higiena uszu jest niezbędna, dlatego ja stosuję Antotalgin Natural.

Filip 2017-04-10 12:04

Moim zdaniem Antotalgin Natural ma przeciętną skuteczność. Szukam jeszcze czegoś innego.

Brygida 2017-03-28 10:58

Totalna tragedia. Myję malcowi uszy co wieczór. A one non stop są obklejone. Postanowiłam zakupić Antotalgin Natural . Mam nadzieję, że ten preparat poradzi sobie z tym brudem.

Sawa 2016-05-14 15:37

Nieusunięta woskowina w uszach, może stanowić przyczynę późniejszych dolegliwości. W konsekwencji może prowadzić do problemów ze słuchem. Nabyłam Antotalgin Natural i stosuję regularnie. Dobrze wiedzieć, że kanaliki w uszach są oczyszczone. To pozwala utrzymać ich higienę.

Opinia użytkownika 2016-03-31 16:48

łatwy i bezpieczny sposób na oczyszczenie uszu

Jarmiła 2015-11-10 17:56

Antotalgin Natural to wyjątkowo dobry produkt do higieny uszu! Osobiście używam go od kiedy tylko poleciła mi go koleżanka! Sprawdza się doskonale na wszelkie zanieczyszczenia i woskowinę! Polecam, bo warto!

Iwona 2015-10-06 11:59

Antotalgin Natural sprawdza się świetnie. Wszytsko dla mnie na plus!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.