Kategorie produktów

Solwax Active

4.29 Dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Solwax Active

Solwax Active to wyrób medyczny w postaci kropli do uszu, które rozmiękczają zalegającą woskowinę uszną i delikatnie ją usuwają.

Po aplikacji, krople uwalniają w przewodzie słuchowym zewnętrznym, aktywny tlen, który wpływa na usunięcie zalegającej woskowiny

Wygodna forma produktu i unikalna formuła pozwala na stosowanie produktu zarówno u osób dorosłych jak i u dzieci. 

Skład

W składzie preparatu Solwax Active znajdują się następujące substancje: glycerine, 1, 2-propanediol, Carbamide peroxide, Ethylenediaminetraacetic Acid Disodium Salt, Ethylene alcohol, Sodium citrate.

Dawkowanie:

Instrukcja używania wyrobu:

Zalecane stosowanie wyrobu Solwax Activ: 5-10 kropli należy zaaplikować do ucha. Odczekać kilka minut, a następnie zatkać wacikiem.

Stosować 2 razy dziennie (rano i wieczorem), przez okres 4 dni.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do przyjmowania produktu Solwax Active jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik. Wyrób należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Stosowanie u dzieci poniżej 12. roku życia powinno być skonsultowane z lekarzem.

Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do przyjęcia w ciągu dnia porcji wyrobu.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Nadia 2020-10-16 09:51

OK

Opinia użytkownika 2018-02-02 18:57

Mój syn od dłuższego czasu boryka się z z zatykającym się od wydzieliny uchem. Jestem przekonana, że Solwax Active to pomocny środek na ten problem.

Ewelina 2017-03-17 12:38

Kochani! Polecam wam bardzo serdecznie Solwax Active! Sama przez większość życia stosowałam patyczki higieniczne do czyszczeni uszu i to było samo zło! Pozatykałam sobie tylko uszy :( Solwax Active na szczęście mnie odratował!

Opinia użytkownika 2017-02-03 18:20

Prawidłowa higiena uszu to autentycznie bardzo istotna rzecz! Solwax Active fajnie się sprawdza!

Józefina 2016-06-28 13:44

Solwax Active to godny polecenia wyrób do pielęgnowania uszu! Osobiście używam go od kiedy tylko zobaczyłam reklamę w tv! Działa naprawdę świetnie na wszelkie zanieczyszczenia i woskowinę! Rekomenduję każdemu zamiast patyczków!

Edward 2015-08-21 12:23

Jak dla mnie Solwax Active średnio działa. To tylko 1 z wielu testowanych przeze mnie środków.

Opinia użytkownika 2015-06-02 15:02

Totalna tragedia. Oczyszczam mojemu małemu uszy co wieczór. A one ciągle są żłóte. Kupiłam dziś Solwax Active . Mam nadzieję, że ten środek pomoże z tym miodem.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.