Kategorie produktów

Cerumex

3.89 Dobry

ilość opinii: 9

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Cerumex

Cerumex to wyrób medyczny dostępny w postaci kropli do uszu. Preparat został stworzony z myślą o osobach, które chcą zadbać o prawidłową higienę uszu. Wskazaniem do stosowania kropli Cerumex jest usuwanie nadmiaru woskowiny.

Zaleca się stosować Cerumex w przypadku, gdy osoba odczuwa efekt zatkanego ucha, ma wrażenie, że słuch znacząco się pogorszył, w przypadku szumu w uszach i szybkiego twardnienia woskowiny.

W składzie wyrobu znajdują się substancje, które wpływają na rozmiękczanie czopów woskowych, ułatwiają ich usuwanie i dzięki temu wpływają korzystnie na przywrócenie prawidłowej kondycji narządu słuchu.

Skład

W składzie kropli Cerumex znajdują się następujące substancje: aqua, glycerin, sodium bicarbonate.

Dawkowanie:

Instrukcja używania wyrobu medycznego Cerumex: produkt należy rozgrzać w dłoniach, tak by osiągnąć temperaturę ciała. Do jednego i drugiego ucha należy wlać 5-10 kropli preparatu. Aby ułatwić wpłynięcie do wnętrza ucha można stosować z pochyloną głową przez kilka minut. Preparat stosować 2 razy dziennie przez 4 dni.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu Cerumex jest nadwrażliwość na jakikolwiek jego składnik. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. Chronić przed światłem i działaniem wilgoci. Nie stosować do oczu. Zużyć w ciągu miesiąca od otwarcia. Preparat przeznaczony jest do użytku przez jedną osobę. Nie przekraczać proponowanej do użycia w ciągu dnia porcji wyrobu.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Rob 2021-04-01 02:54

Absolutnie odradzam! Miałem lekki niedosłuch w jednym uchu spowodowany nagromadzeniem woskowiny, po 3 dniach stosowania (zgodnie z wytycznymi na ulotce) już prawie nic nie słyszę na to ucho - jest gorzej niż było na początku, totalny dramat!

Ola 2018-08-04 18:05

Higiena uszu jest niezwykle ważna, dlatego jeśli o nią chodzi to zawsze wybieram Cerumex.

Jakub 2018-04-12 20:54

Słobo działa efekt mierny

Opinia użytkownika 2018-03-26 14:11

Moim zdaniem Cerumex działa przeciętnie. Zdecydowanie kupię sobie coś jeszcze!

Diana 2018-01-07 22:37

Mój syn od dłuższego czasu ma problemy z zalegającą woskowiną. Wiem, że Cerumex jest trafnym wyborem na tą niedogodność!

Kordula 2017-11-07 23:53

Totalna tragedia. Szoruję syneczkowi uszy po każdej kąpieli. A one ciągle są od miodu. Kupiłam dziś Cerumex . Mam nadzieję, że ten wyrób poradzi sobie z tym problemem.

Opinia użytkownika 2016-09-03 19:50

Nieusunięta woskowina może być powodem rozmaitych dolegliwości. W konsekwencji może prowadzić do problemów ze słuchem. Zakupiłam Cerumex i regularnie używam. Dobrze czuć odświeżone kanaliki w uszach. To sprzyja utrzymaniu ich higieny.

Halszka 2016-03-22 12:51

Prawidłowe dbanie o uszy to naprawdę bardzo ważna sprawa! Cerumex fajnie się sprawdza!

Marcelina 2016-01-22 18:27

Cerumex to porządny preparat do pielęgnowania uszu! Sama stosuję go już naprawdę bardzo długo... Działa naprawdę świetnie na wosk w uszach jak i inne brudy... Rekomenduję każdemu zamiast patyczków!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.