Kategorie produktów

Argentussin Gardło

4.0 Dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Argentussin Gardło

Wyrób medyczny Argentussin Gardło to pastylki do ssania stosowane w leczeniu stanów zapalnych gardła, w szczególności tych wywołanych przez infekcje bakteryjne i wirusowe.

Uwalniane z produktu substancje wypełniają ochronnym filmem błonę śluzową gardła i jamę ustną, zapewniając odpowiedni poziom nawilżenia i chroniąc szkodliwymi czynnikami chorobotwórczymi. 

Zawarty w składzie produktu mentol działa łagodząco przy takich objawach jak ból i pieczenie.

Pastylki Argentussin Gardło do ssania mają smak czarnej porzeczki. 


 

Skład

Składnikami wyrobu medycznego Argnetussin Gardło są następujące substancje:

wodny wyciąg z porostu islandzkiego, nanokoloid srebra, kwas cytrynowy, cukier, syrop glukozowy, aromat: czarna porzeczka, mentol, koszenila, woda.

Dawkowanie:

Produkt Argentussin Gardło przeznaczony jest do spożycia - do saania.

Instrukcja stosowania wyrobu:

Jednorazowo zaleca się zażywanie 1 pastylki do ssania. Pastylki można przyjmować kilka razy dziennie w zależności od indywidualnych potrzeb i dolegliwości.  

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia uwzględnionej na opakowaniu produktu. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania produktu Argentussin Gardło jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników.

Produkt nie jest przeznaczony dla osób z alergią na srebro metaliczne.

Wyrób należy trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przechowywać w temperaturze pokojowej.

Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności podany na opakowaniu Argentussin Gardło


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Florentyna 2018-11-14 09:05

Z nadwyrężonym gardłem nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Wielokrotnie tracę głos... Mam zawsze na podorędziu Argentussin Gardło . W takich sytuacjach ten specyfik daje radę.

zenek 2018-09-27 00:19

Mało składników czynnych ,słabe działanie na ból gardła. Wolno działa , mało skuteczny i można stwierdzić ,że po tych 5-6 dniach następuje samowyzdrowienie . Do tego ten wszechobecny cukier. Po co?

Kwiryna 2018-03-22 14:21

Gdy boli mnie gardło i struny głosowe ważne jest to, by odpowiednio o nie zadbać. Z pomocą przychodzi mi produkt Argentussin Gardło . W mojej profesji zdrowe gardło to podstawa a składniki produktu baaardzo dbają o to, bym mogła zachować zdrową kondycję gardła.

Klara 2017-10-13 21:23

Ciekawa nowość. Ale jeszcze nie jestem pewna, czy Argentussin gardło zagości u mnie na dłużej. Mam już swoich faworytów w tej materii...

Waleria 2016-12-20 10:47

Przy grypie i przeziębieniu pierwszy objaw to uczucie palenia w gardle. W takich przypadkach wybieram Argentussin Gardło . Ten specyfik wpływa korzystnie na stan gardła.

Opinia użytkownika 2016-09-20 13:07

W moim zawodzie gardełko odgrywa niebagatelną rolę i z tego powodu muszę je odpowiednio wspierać i chronić. Całe szczęście, że w takich sytuacjach mam Argentussin Gardło . Składniki produktu wykazują działanie ochronne i jeszcze wspierają to, by moje gardło funkcjonowało dobrze i nie zawodziło.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.