Kategorie produktów

Cardiobonisol

Cardiobonisol

4.0 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Cardiobonisol

Cardiobonisol to tradycyjny lek roślinny dostępny w postaci płynu. Cardiobonisol jest stosowany tradycyjnie w wymienionych wskazaniach i jego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania. 

Produkt Cardiobonisol jest wskazany do stosowania w stanach szybkiego męczenia się i wspomagająco w początkowym stadium pogorszonej wydolności serca.

W składzie leku Cardiobonisol znajduje się nalewka z liści miłorzębu, nalewka z kwiatu głogu oraz z ziela karczocha. Składniki te oddziałują korzystnie na funkcjonowanie układu krążenia i naczyń krwionośnych. Co więcej sprzyjają redukcji odczuwanego zmęczenia oraz wspomagają utrzymanie równowagi psychofizycznej. 

Skład

Składniki produktu Cardiobonisol na 100 g produktu:

- substancje czynne: nalewka z liścia miłorzębu (Ginkgo bilobae folium tinc.) 40 g; nalewka z kwiatu głogu (Crataegi inflorescentiae tinc.) 35 g; nalewka z ziela karczocha (Cynarae folium tinc.) 25 g.

Preparat zawiera 52 - 62% etanolu.

Dawkowanie:

Lek Cardiobonisol należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Lek Cardiobonisol należy stosować doustnie, rozcieńczając uprzednio w niewielkiej ilości wody. Przed użyciem wstrząsnąć.

Zalecane dawkowanie produktu dla osoby dorosłej: 2,5 ml leku 1-3 razy dziennie.

Nie przekraczać wskazanej dawki dobowej. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.

Przeciwwskazaniem do stosowania leku Cardiobonisol jest uczulenie na karczocha lub inne rośliny z rodziny Compositae, a także uczulenie na którąkolwiek substancję czynną lub sbstancję pomocniczą. 

Lek Cardiobonisol należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u kobiet w ciąży, kobiet karmiących, dzieci oraz osób z chorobą wątroby lub padaczką. Produkt zawiera etanol. Może zaburzać zdolność prowadzenia pojazdów. 

Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-03-14 22:00

silne serducho wpływa na mocny organizm. Warto o siebie troszczyć.

Opinia użytkownika 2019-12-31 17:10

Duże znużenie nie jest kłopotem który da się pokonać. samymi lekami z apteki , nawet najlepszymi. Konieczny jest dodatkowo wypoczynek oraz mało kłopotów.

Iga 2018-09-26 14:24

Kupiłam Cardiobonisol swojemu ojcu na Dzień Ojca. Uważam, że nie ma nic piękniejszego niż zadbanie o zdrowie najbliższych. Poza tym serce ma się jedno i jeśli chodzi o wsparcie tego narządu, warto znaleźć dobry preparat, a nie eksperymentować byle czym...

Agnieszka 2017-08-12 17:59

Od zeszłego tygodnia, co chwilę serce nierówno mi bije. Nie wiem z czego to może wynikać. Znajoma zaleciła Cardiobonisol . Nabyłam ten produkt dzisiejszego ranka. Wydaje się ok. Oby sprawdził się u mnie!

Olek 2017-07-06 12:48

Jestem dobrej myśli, że lek ten powstrzyma u mnie rozwój potencjalnych chorób serca. W mojej rodzinie to raczej powszechne.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.