Kategorie produktów

Natrum Chloratum (NaCl ) 0,9% roztwór chlorku sodu do użytku zewnętrznego

Natrum Chloratum (NaCl ) 0,9% roztwór chlorku sodu do użytku zewnętrznego

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Natrum Chloratum (NaCl ) 0,9% roztwór chlorku sodu do użytku zewnętrznego

Natrum Chloratum (NaCl ) 0,9% to roztwór chlorku sodu do użytku zewnętrznego w celu nawilżania miejsc wrażliwych i bardzo wrażliwych.

Roztwór Natrum Chloratum (NaCl ) 0,9% może być stosowany przez osoby dorosłe, dzieci oraz niemowlęta. Produkt nadaje się do nawilżania miejsc wrażliwych i bardzo wrażliwych jak np.: błona śluzowa nosa czy oczy.

Niniejszy wyrób medyczny może być stosowany w celu mechanicznego usunięcia ciał obcych z ran i oczu oraz do oczyszczania uszu. Roztwór Natrum Chloratum (NaCl ) 0,9% przeznaczony jest wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie należy stosować wyrobu do iniekcji.

Skład

W 1 ml produktu Natrum Chloratum (NaCl ) 0,9% roztwór chlorku sodu do użytku zewnętrznego znajduje się 9 mg chlorku sodu oraz woda.

Roztwór nie zawiera w swoim składzie substancji konserwujących.

Dawkowanie:

Instrukcja używania wyrobu Polpharma 0,9% NaCl:

Przed przystąpieniem do użycia roztworu należy dokładnie umyć ręce. By otworzyć pojemnik należy ukręcić koniec zbiornika. Użyć bezpośrednio po otwarciu. Produkt nie nadaje się do kolejnego użytku. Pojemniki o pojemności 10 ml zaleca się do przemywania ran.

Preparat Natrum Chloratum (NaCl ) 0,9% roztwór chlorku sodu do użytku zewnętrznego można stosować do uszu, nosa, oczu oraz do przemywania ran (nawet kilka razy dziennie, w zależności od  zaleceń lekarza i/lub potrzeb).

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu Natrum Chloratum (NaCl ) 0,9% roztwór chlorku sodu do użytku zewnętrznego jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik. Wyrób należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Roztwór użyć bezpośrednio po otwarciu. Przechowywać w temperaturze pokojowej, poniżej 25 st.C.

Nie używać po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. Nie należy używać roztworu jeśli nie jest on przezroczysty lub kiedy pojemnik został naruszony. Produkt tylko do użytku zewnętrznego.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2018-11-17 10:39

Natrum Chloratum (NaCl ) 0,9% roztwór chlorku sodu do użytku zewnętrznego to najlepszy specyfik do pielęgnacji uszu! Ja kupuję go już naprawdę bardzo długo... Sprawdza się doskonale na woskowinę i bród! Rekomenduję każdemu zamiast patyczków!

Marta 2017-10-10 21:58

A u mnie to jest must have ale do pielęgnacji noworodka, zwłaszcza do codziennego przemywania oczu i higieny noska. U reszty rodziny roztwór NaCl idealnie sprawdza się do inhalacji przy pierwszych symptomach każdej zauważonej przeze mnie infekcji dróg oddechowych - odpalamy nebulizator i jesteśmy w stanie się ustrzec przed rozwojem sytuacji:)

Sandra 2017-10-10 14:02

Natrum Chloratum (NaCl ) 0,9% to "must have" na przemywanie ran. Co się z tym równa, masz dziecko, musisz mieć ten roztwór. Ciągłe skaleczenia, wywrotki, otarcia... ;)

Opinia użytkownika 2016-08-20 22:56

Prawidłowa higiena uszu to serio niezwykle ważna rzecz! Natrum Chloratum (NaCl ) 0,9% roztwór chlorku sodu do użytku zewnętrznego bardzo fajnie w tym pomaga!

Jakobina 2016-02-07 10:55

W tym okresie wypada pamiętać o zatroszczeniu się o nos. Katar to pierwszy sygnał o przeziębieniu. Nie czekam tylko biorę Natrum Chloratum (NaCl ) 0,9% roztwór chlorku sodu do użytku zewnętrznego . Mogę być pewna, że preparat ten jest godny zaufania.

Janina 2016-01-09 19:16

W higienie nosa nie szukam wynalazków, tylko stosuję Natrum Chloratum (NaCl ) 0,9% roztwór chlorku sodu do użytku zewnętrznego . Produkt poleciła mi farmaceutka. Dowiedziałam się, że działa szybko i skutecznie. Stosuję go przy katarze, jak mam problem z oddychaniem. I ja rownież mogę go polecić.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.