Kategorie produktów

Cholamid Trawienie

Cholamid Trawienie

4.0 Dobry

ilość opinii: 16

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Cholamid Trawienie

Cholamid Trawienie to suplement diety wspomagający prawidłowe trawienie oraz poprawę zdrowia wątroby.

Stosowanie suplementu wpływa korzystnie na problemy trawienne oraz poprawę kondycji wątroby - zwłaszcza u osób, które nadużywają przyjmowania produktów leczniczych, spożywania alkoholu, a także preferują ciężkostrawną, obfitującą w tłuszcze dietę. 

O jego mocy przesądza zespół enzymów wpływających na rozkład białek, węglowodanów, laktozy oraz tłuszczu. Ogromne znaczenie mają również wybrane z dużą starannością wyciągi roślinne, to bowiem właśnie one przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania wątroby, oraz przewodu pokarmowego. Przyspieszają regenerację komórek wątroby oraz detoksykację organizmu i wspomagają trawienie.

Stosowanie suplementu przyczynia się też do odczucia lekkości towarzyszącego osobie korzystającej z niego po spożyciu posiłku.

Niniejszy preparat dostępny jest w postaci łatwych do połknięcia kapsułek.

 

Skład

W składzie suplementu diety Cholamid Trawienie znajdują się następujące substancje:

fermentowana skrobia ryżowa zawierająca mieszaninę enzymów (amylaza, proteaza, laktaza, lipaza, celulaza), 25 mg wyciągu z korzenia goryczki żółtej, 25 mg wyciągu z ziela/korzenia mniszka lekarskiego, 25 mg wyciągu z ostropestu plamistego (zawierającego 80% sylimaryny).

Zalecane spożycie:

Cholamid Trawienie może być stosowany tak przez młodzież, jak i przez osoby dorosłe.

Dziennie najlepiej jest przyjmować jedną kapsułkę preparatu, wskazane jest przy tym, aby była ona połykana w trakcie posiłku.

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia preparatu.

 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania kapsułek Cholamid Trawienie jest nadwrażliwość na jakikolwiek ich składnik.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od światła i wilgoci. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Ludmiła 2020-08-12 22:33

Moim zdaniem wątroba jest narządem nierzadko dopominającym się oczyszczenia. Środki apteczne to jedna sprawa ale trzeba nie zapominać też o odpowiednim odżywianiu!

Salomea 2018-07-03 10:56

Przez pracę nie mam kiedy przygotowywać jedzenia... Objadam się na noc! To źle wpływa na proces trawienia. W takich sytuacjach pomocą jest Cholamid Trawienie ... Numer 1 na trawienie...

Karina 2017-12-05 11:56

Muszę powiedzieć, że różnica przy stosowaniu cholamid trawienie a niestosowaniu go jest i widoczna i odczuwalna:)

Opinia użytkownika 2017-07-29 21:20

Do tej pory moja biedna wątroba wiele przeszła :/ Zatrucie lekami, WZW A to zaledwie niektóre przykłady :/ W ostatnim czasie dla profilaktyki wybrałam Cholamid Trawienie . Chcę funkcjonować znów bardziej zdrowo.

Opinia użytkownika 2016-04-14 14:45

Jedna tabletka dziennie, ale wysoka skuteczność.

Bartosz 2016-03-31 10:42

Lek korzystny przede wszystkim jako wspomagający trawienie.Jestem zadowolony!Polecam

Opinia użytkownika 2016-03-22 15:51

Jedna tabletka dziennie, ale wysoka skuteczność!

Olmp 2015-03-21 21:10

Rzeczywiście wspomaga trawienie. Można mu zaufować i w ten sposób skutecznie korzystać z życia. świetny lek!

Pati 2015-02-27 20:41

Po przejedzeniu chętnie sięgam po taki cholamid i dzięki temu trochę zagłuszam wyrzuty sumienia że znowu nie udało mi się powstrzymać z ilością...

Olek 2015-02-21 21:15

Jakoś dwa tygodnie temu moje trawienie o wiele się osłabiło i miałem z nim problemy. Nie polecam, bo to za dobrze nie działa i nie mogłem w prosty sposób się zregenerować. Nie polecam!

Uolik 2015-01-11 11:39

Po zastosowaniu cholamid trawienie czuje bardzo dużą ulgę w moim przewodzenie trawiennym tzn. okolicy brzucha. W prosty sposób mogę szybko oraz skutecznie tego poradzić sobie z jego bólami oraz wzdęciami. Działa na 100% !

Lolik 2015-01-11 11:38

Nie wiem dlaczego, ale czasami działa to na mnie po 15 minutach, a czasami dopiero po 40. Więc działa to bardzo różnie i nie wiem jak do tego podejść.

Olik 2015-01-11 11:37

Niestety po zastosowaniu tego leku nadal mam problemy z trawieniem i nie wiem co dalej zrobić aby to jakoś unormować, bo już mało co na mnie działa. Muszę chyba zająć się jakimiś silniejszymi suplementami, bo ten to porażka

Polik 2015-01-11 11:36

Szybko i skutecznie pomogło mi to poradzić sobie z bólami brzucha i teraz już nie odczuwam takich problemów jak wcześniej. Wiem, że ten lek jest stosunkowo drogi i to jest jedyny jego minus.

Alik 2015-01-11 11:36

Ostatnio zastosowałem ten suplement i jestem wstanie szybko oraz efektownie wzmocnić swoje trawienie. Polecam dla każdego bo to na prawdę działa.

Tenix 2015-01-03 16:50

Cholamid to jeden z lepszych suplementów na poprawę trawienia, poprzez jego działanie mogę w prosty sposób poprawić swoją perystaltykę jelit i nie czuje już nabrzmiałego brzucha, jest to bardzo fajne :)

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.