Kategorie produktów

Chondrex

Chondrex

3.65 Dobry

ilość opinii: 17

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Chondrex

Chondrex to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które pragną zadbać o właściwe funkcjonowanie i kondycję stawów i chrząstki stawowej.

Zawarty w kapsułkach Chondrex siarczan chondroityny stanowi źródło głównej substancji, wchodzącej w skład chrząstki stawowej - chondroityny. Chondroityna ma zdolność wchodzenia w reakcje chemiczne, w których wyniku powstają proteoglikany (PG).

Proteoglikany w dużej mierze wpływają na stan chrząstki stawowej - warunkują jej elastyczność i prawidłowe funkcjonowanie. 

Skład

W składzie suplementu diety Chondrex znajdują się następujące substancje: 

siarczan chondroityny, żelatyna, substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu), barwnik (dwutlenek tytanu).

Zalecane spożycie:

Zalecana dzienna porcja suplementu Chondrex do przyjęcia to 1-3 kapsułki. 

Zawartość składników w 1 kapsułce: chondroityny 500 mg, w tym chondroityna 383 mg.

Nie należy przekraczać wskazanej dziennej porcji do przyjęcia. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do przyjmowania suplementu Chondrex jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci, przechowywać w temperaturze pokojowej, chronić przed światłem i działaniem wilgoci.

Produkt nie powienien być stosowany przez kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią. Jest przeznaczony dla dorosłych.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważona dieta jest podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Malwina 2020-05-31 21:45

trochę popada i szybko czuję łupanie w rękach i nogach. Wtedy potrzebny jest wypróbowany produkt z apteki.

Piotr 2018-08-24 00:59

Regeneracja stawów z Chondrexem to rzecz do wygrania. Trzymam się tych tabletek i jestem dobrej myśli.

Taida 2018-02-02 17:46

Jakiś czas temu dotarło do mnie, że organizm się starzeje. Jak nie zadbamy o siebie to może się to na nas źle odbić. Czytałam o chrząstkach stawowych i wtedy pojawiła się ta myśl... Pobiegłam więc do niedalekiej apteki i wzięłam Chondrex . Mam wielką nadzieję, że ten środek przyniesie efekty.

Olejanka 2017-08-22 17:35

CHONDREX zamiast STRUCTUM 500 mg. 3 lata temu ortopeda przypisał mi na receptę na STRUCTUM (ponad 50 zł) 2x dziennie po jednej tabletce. Przyjęłam wówczas 2 opakowania do końca mimo że ból w kolanie ustąpił po 1,5 miesiąca. Obecnie okresowo biorę CHONDREX bo ma ten sam skład, sama mogę zakupić bez recepty i jest tańszy. Działa bardzo dobrze. Trzeba przyjąć taką dawkę leku aż ból ustąpi zazwyczaj przez 2 miesiące. Polecam. Mam zdiagnozowany osteofit -wyrośl kostną w stawie kolanowym. Teraz wiosną ponownie wystąpiły bóle ale słabsze. Od razu zaaplikowałam sobie ten lek-suplement i po 1,5 tygodnia ból ustał. Zimą wezmę sobie profilaktycznie on naprawdę odbudowuje chrząstkę stawową.

Ireneusz 2017-02-21 22:15

Ten suplement wskazał mi lekarz, ortopeda. Stosuję go od ponad dwóch lat z przerwami, żeby nie brać go stale. Gdy po jakimś czasie ból powraca (w stawie kolanowym - bardzo bolesny) ponownie stosuję. Reakcja organizmu jest bardzo szybka - po ok. 1-2 dniach ból znika. Na mnie działa znakomicie.

Metoda 2017-01-10 20:32

Z wiekiem chrząstka stawowa przestaje być aż tak odporna. Z tego powodu może dochodzić do dalszych uszkodzeń. Warto więc brać Chondrex dla regeneracji chrząstki stawowej. Składniki środka wpływają korzystnie na sprawność i koordynację.

Michał 2016-11-10 10:03

Jak środek wspomagający jest bardzo dobry. Ale tylko tyle, przy poważnych problemach już sobie nie poradzi.

Mati 2016-11-05 15:24

Bardzo dobry lek.Polecam

Kiszek 2016-05-23 23:47

Nie mam żadnych problemów z Chondrexem, dobrze się sprawdza przy problemach ze stawami.

Stawy 2015-04-02 12:00

Nie! Tylko nie ten siarczan. W ogóle nie działa na stawy i nie poprawiły mi się wcale. Słaby lek! Nie marnujcie kasy na to!

Henio 2015-01-31 16:45

Nie mówi się o tym za często, bo to się wydaje logiczne. Może nie dla wszystkich. Warto pamiętać, że maź stawowa z wiekiem się ,,kończy'' przez codzienne używanie kończyn. Nie można temu zapobiec. Warto wspierać stawy i chrząstki stawowe. Chondrex jest najlepszy.

Tadi 2015-01-06 10:52

Ten lek pozwolił wzmocnić mi moje stawy. Zauważyłem, że teraz o wiele lepiej mi się chodzi i mogę sprawniej regenerować swoje stawy. Polecam bo działa bardzo dobrze!

Karolek 2014-12-29 22:18

Niestety nie jestem zadowolony z tego środka. Po miesiącu nie przyniósł mi oczekiwanego skutku. Nie polecam, jak dla mnie to kasa wydana na darmo.

Karolek 2014-12-29 22:18

Niestety nie jestem zadowolony z tego środka. Po miesiącu nie przyniósł mi oczekiwanego skutku. Nie polecam, jak dla mnie to kasa wydana na darmo.

Kit43 2014-12-26 13:46

Jak dla mnie ten suplement mógłby również nie istnieć, bo nie zauważyłem większego pożytku. Tak samo jak suplementy, które co zawierają glukozamine nie pomagają.

Opinia użytkownika 2014-12-23 12:17

Suplement wzmacnia stawy oraz nadaje im większej elastyczności. Po kilka tygodniach widać różnice w swoich stawach, tylko trzeba być cierpliwym i wiedzieć co się dzieje w stawach tak na prawdę.

Sportowiec 2014-12-17 23:30

W zasadzie to samo co glukozamina, pomaga mi tylko w profilaktyce stawów podczas okresu gdzie mam najwięcej treningów. Ale niestety, jak się zaczną problemy ze stawami to trzeba odłożyć suple a wziąć się za leki (zastrzyki etc)

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.