Kategorie produktów

Colsept

Colsept

4.2 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Colsept

Colsept to środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego w postaci pastylek do ssania. z porostem islandzkim. Składniki preparatu Colsept pomagają złagodzić objawy przeziębienia: kaszel i chrypę.

Skład

Składniki produktu Colsept to: substancja wypełniająca: molitole, substancja wiążąca: guma arabska; wyciąg z płucnicy islandzkiej, wyciąg z dzikiej róży, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, sok z czarnej porzeczki, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; czarna porzeczka flavor, regulator kwasowości: cytrynian sodu, barwnik: antocyjany, substancja słodząca: acesulfam K.

Dawkowanie:

Dawkowanie Colsept powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu Colsept.

Zalecana porcja produktu do zażycia to 1 do 6 pastylek dziennie. Ssać powoli, przyjmować pod nadzorem lekarza.

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem preparatu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Colsept.

Pastylki Colsept należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do przyjęcia w ciągu dnia porcji produktu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Klaudia 2017-04-12 15:38

Moje dziecko brało, z polecenia lekarza. Podobno bardzo szybko poczuła ulgę.

Tobiasz 2016-07-11 13:15

Oceniam skuteczność Colsept na 4 gwiazdki.

mateusz 2016-04-19 10:07

pomaga, ale smak jak dla mnie mógłby być lepszy...

Wiktoria 2016-04-05 23:53

Colsept to preparat, polecany do stosowania przy rozmaitych dolegliwościach gardła. Szczególnie wskazany w suchości gardła. Do symptomów suchego gardła najczęściej należą pieczenie, zaczerwienienie i ból. Warto odpowiednio szybko zaradzić.

Zefiryna 2015-07-13 21:13

W moim zawodzie sprawne gardło to cenny narząd i z tego powodu ochrona przez zainfekowaniem to podstawa. Całe szczęście, że w takich sytuacjach mam Colsept . Składniki produktu mają działanie ochronne i co więcej wspierają prawidłową pracę gardła i strun głosowych.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.