Kategorie produktów

Doppelherz Aktiv - Mocne Kości

Doppelherz Aktiv - Mocne Kości

4.13 Dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Doppelherz Aktiv - Mocne Kości

Doppelherz Aktiv - Mocne Kości to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat ten pomaga uzupełnić codzienną dietę w składniki takie jak wapń, witaminy D i K, kluczowe dla mocnych i zdrowych kości, a także pomaga chronić kości przed ich zrzeszotnieniem, czyli osteoporozą.

Skład

Komponenty preparatu Doppelherz Aktiv - Mocne Kości to: węglan wapnia (wapń), cholekalcyferol (witamina D3), filochinon (witamina K).

Pozostałe komponenty to: skrobia ryżowa, substancja zagęszczająca - celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciwzbrylająca - dwutlenek krzemu, stabilizator - hydroksypropylometyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja zagęszczająca - sól sodowa karboksymetylocelulozy, barwnik - dwutlenek tytanu, substancja glazurująca - kwas stearynowy (kwas tłuszczowy), 

Zalecane spożycie:

Zalecana porcja preparatu do zażycia w ciągu dnia to 1 tabletka. Należy przyjmować podczas posiłku, obficie popijając. Tabletkę można dzielić. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Doppelherz Aktiv - Mocne Kości. Nie stosować u dzieci poniżej 6. roku życia. Nie stosować w przypadku kamicy nerkowej. 

Preparat Doppelherz Aktiv - Mocne Kości należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji produktu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Flawia 2020-01-27 20:48

Zjadam zdecydowanie za mało produktów nabiałowych w mojej diecie. Na skutek tego wapnia również nie ma za dużo. Pora na rozsądną kurację.

Sewera 2017-10-10 20:21

Bardzo łatwo o osteoporozę jeśli odpowiednio nie dba się o kości. Na rynku jest sporo rozwiązań, które mogą pomóc. Doppelherz Aktiv - Mocne Kości to środek, który całkiem niedawno kupiłam. Obejrzałam jakiś program o tym, że sama dieta nie wystarczy, by kości były mocne. Mam nadzieję, że teraz już mam pewłne wsparcie dla moich kości i zębów.

Marian 2017-04-24 14:00

U mnie się to sprawdza.

Opinia użytkownika 2016-12-30 22:17

Muszę w szczególny sposób zadbać o swoje mało gęste kości. Nic nie podejrzewałam, a tu osteoporoza... Taki niepozorny drapieżca wobec kości:/ Doppelherz Aktiv - Mocne Kości zastosowany na pierwszy rzut wydaje się dobrze działać.

Leittle 2015-09-01 10:26

Na mnie jak najbardziej to działa i jestem zadowolony, że to tak pracuje w moim organizmie. Podoba mi się jego działanie i jestem zadowolony z niego :)

Neon 2015-09-01 10:26

Wydaje mi się, że Doppelherz Aktiv teraz zaczął już produkować wszystko i nic. NIestety ja tego nie polecam bo to nie działa! Takie placebo!

JAcek3 2015-09-01 10:25

W tych czasach mocne kości to podstawa, warto jest zauważyć, że w ten sposób dbamy o cały organizm, gdyż prawidłowe ułożenie poszczególnych elementów ciała gwarantuje prawidłowy rozwój.

Opinia użytkownika 2015-03-18 21:08

Kości to podstawa organizmu. Już u dzieci warto zadbać o to, bykości były mocne i zdrowe. Są zestawi witamin i skłądników mineralnych wspomagających budowę kości. Trzeba tylko mieć świadomość, by wybrać to, co oferuje się nam najlepszego. Ja stosuję Doppelherz Aktiv - Mocne Kości . Składniki preparatu mają wpływ na to, by kości były mocne i zdrowe i dodatkowo wspierają proces regeneracji w przypadku urazów. Chronią także przed wystąpieniem osteoporozy.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.