Kategorie produktów

Dymatize Glutamine Micronized

Dymatize Glutamine Micronized

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Dymatize Glutamine Micronized

Dymatize Glutamine Micronized to suplement zawierający w swoim składzie L glutaminę, któa jest wszechstronnym aminokwasem, bardzo popularnym wśród sportowców. Stanowi aż 60% wszystkich aminokwasów odpowiedzialnych za budowę mięśni. Preparat przyspiesza odbudowę i regenerację mięśni po treningu. Stosowanie glutaminy pomaga utrzymać wysokie tempo przemian energetycznych w tlenowym procesie uzyskiwania energii (cykl Krebsa), dzięki czemu wykazuje ona działanie energetyzujące. 
 

Skład

Porcja: 4,5 g Porcji w opakowaniu: 66 Opakowanie: 300 g. Wartość odżywcza w 1 porcji L-Glutamina 4,5 g.

Dawkowanie:

Należy spożywać 5-10 g dziennie w dzielonych dawkach.

Przeciwwskazania

Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na opakowaniu. Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C, w szczelnie zamknietym opakowaniu. Chronić przed światłem.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Łukasz 2020-06-24 13:21

jeśli o mnie chodzi ten suplement jest w porządku. Koszt oraz skuteczność nie są złe.

Aneta 2016-12-06 13:35

Jedna z najbardziej opłacalnych glutamin na rynku. Godna polecenia

Rachela 2015-08-28 18:08

Dymatize Glutamine Micronized to środek zawierający BCAA! Zalecam jego stosowanie, bo podnosi odporność i pomaga w regeneracji po treningach! Nie zapomnijcie, że jest to produkt również dla kobiet!

Opinia użytkownika 2015-02-03 10:46

Trzeba być kompletnym idiota by myślec że Dymatize Glutamine Micronized sam z siebie zrobi z kogoś mistera uniwersum Wystarczy trochę myśleć, a nie tylko bezmyślnie żreć tabletki

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.